Kolejny dzień matur i tym razem matematyka na poziomie rozszerzonym i filozofia. To egzaminy, z którymi mierzyli się dziś nasi maturzyści. Przedmioty te nie są obowiązkowe, więc przystępują do nich tylko Ci uczniowie, którzy zdeklarowali taką wolę.

REKLAMA

Matematyka na poziomie rozszerzonym, należy do najczęściej wybieranych przedmiotów po języku angielskim i geografii. A jak poszło dziś naszym maturzystom? Oto jest pytanie.

W większości maturzyści są pozytywnie zaskoczeni pytaniami i liczą oczywiście na pozytywny wynik. A co jest potrzebne na egzaminie z matematyki? Jakie przyrządy można było zabrać na egzamin maturalny, a czego nie można było wnieść na sale? Pytamy uczniów I LO w Jaworznie.

Zdalne nauczanie przed maturą? Taka forma przygotowania się do niej pomogła czy przysporzyła stresów maturzystom? Oto również zapytaliśmy uczniów.

Młodzi ludzie po maturze, często stają przed wyborem, jakie studia wybrać. Zdecydowanie się na konkretny kierunek to połowa sukcesu. Osobną kwestią jest to, czy zdecydować się na studia dzienne czy zaoczne. Wybór wcale nie jest prosty, o tym przekonali nas dziś maturzyści.

Matura, to jedno z nielicznych słów, które niemal u wszystkich budzi emocje. U niektórych przywołuje wspomnienia a u niektórych rodzi niepewność, gdyż mają ją dopiero przed sobą. Te cztery dni dla naszych maturzystów to już tylko wspomnienia i miejmy nadzieję, że same pozytywne.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki