Malowanie klatek schodowych SM Górnik

Serwis malarski w drugiej części roku przystępuje do prac związanych z malowaniem klatek w budynkach mieszkaniowych należących do spółdzielni Górnik. Aktualnie odbywają się remonty klatek na ulicy Krzywej 11 oraz 13.

REKLAMA

Prace zostały trochę opóźnione ze względu na sytuacje związaną z epidemią, ale przy dobrej organizacji i nie pogorszeniu się warunków nie powinno zaistnieć zagrożenie związane z ich zakończeniem w tym roku.

Malarze szlifują ściany, łatają dziury po kołkach i uzupełniają większe brakujące fragmenty tynku, malują ściany, balustrady, ale przewidziana jest również wymiana skrzynek licznikowych, instalacji teletechnicznej. Wszystkie klatki przejdą gruntowny remont.

Po zakończeniu prac na klatkach schodowych co jest jakby priorytetem, będą odnawiane pomieszczenia wspólne znajdujące się w piwnicach malowanych budynków.

Przybrudzone żółcie zastępowane będą przyjemnymi dla oka kolorami.

Zakończenie prac remontowych klatek bloków na ulicy Krzywej planowane jest na koniec listopada, więc pozostaje mieć tylko nadzieję, że odnowione klatki schodowe na długo będą cieszyć mieszkańców.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki