Libacje alkoholowe, szalety miejskie i składowisko śmieci na ulicy Sportowej

Mieszkańcy ul. Sportowej miasta Jaworzna, zgłosili się do naszej redakcji z prośbą o interwencję, gdyż na przeciwko swojego osiedla, na terenie należącym do Tauronu zrobiono sobie wysypisko śmieci i melinę.

REKLAMA

Trwa to już od kilku dobrych lat, ale coraz bardziej to miejsce staje się niebezpieczne dla mieszkańców. Chodzi o zarośnięty krzakami teren przy ulicy Sportowej, porozrzucane śmieci, które kują w oczy i przeszkadzają mieszkańcom, którzy przechodzą tą drogą do sklepu Biedronka i mieszkają nieopodal.

Na co dzień widywane są tam grupki bezdomnych, którzy piją alkohol, a wieczorami często zbierają się pijani chuligani, aż strach tam wtedy przejść.

Uciążliwy staje się również nieprzyjemny zapach, wyczuwalny głównie podczas upałów, ale nie tylko. Rozkładające się resztki jedzenia, odchody, odór, który momentami staje się nie do zniesienia.

Nikt nic z tym nie robi. Ludzie obawiają się o swoje zdrowie, a nawet o swoje życie. Strach przechodzić obok pijanych ludzi którzy tam urzędują, boją się by nie zrobić sobie krzywdy na tych porozrzucanych śmieciach i butelkach.

Cel naszej interwencji jest oczywisty, sprawdzać i kontrolować to miejsce przez odpowiednie służby, nie pozwolić ludziom na picie tu alkoholu, składowania śmieci, za to pozwólmy mieszkańcom normalnie i bezpiecznie mieszkać i bez obaw korzystać z tej drogi.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki