Egzamin ósmoklasisty 2020 Matematyka

Egzamin, egzaminem pogania. Dziś 17.06.2020 uczniowie zmagali się z matematyką Królową nauk. Przypomnijmy, iż tegoroczne egzaminy odbywają się w ścisłym rygorze sanitarnym. Jedynymi przedmiotami, które uczniowie mogą wnieść na salę są niezbędne narzędzia piśmiennicze i butelka wody. Jak dziś poradzili sobie z egzaminem? Zapytaliśmy uczniów szkoły podstawowej nr 7 w Jaworznie.

REKLAMA

Drugi dzień egzaminowego stresu za nimi!! A który przedmiot było im trudniej, zdać polski czy matematykę – pytamy uczniów.

Data egzaminu do ostatnich chwil budziła w uczniach niepewność, czy stresująco ten czas wpłynął na uczniów?

Bardzo zaciekawiła nas odpowiedź uczniów szkoły podstawowej nr 7 na pytanie „ jak przygotowywałeś się do egzaminu z matematyki”

Różnie to w szkole bywało, twierdzą uczniowie, były i wzloty i upadki, jednak każdy kolejny dzień był nowym wyzwaniem, przygodą, którą razem przeżywali. Szkoła była dla nich drugim domem, na pewno jej szybko nie zapomną.

Jeszcze jeden dzień i odetchną z ulgą, koniec stresów !! Wyniki egzaminu, uczniowie poznają do 31 lipca. Powodzenia jutro, samych sukcesów w dalszej nauce.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki