Korona Jaworzno zakończyła wydawanie posiłków

Inicjatywa Społeczna Korona Jaworzno to stale powiększająca się grupa wolontariuszy, którzy pomagają mieszkańcom miasta na różnych płaszczyznach.

REKLAMA

Z powodu zniesienia obostrzeń w czasie pandemii w miniony weekend akcja posiłek w dotychczasowej formie dobiegła końca po to, aby przejść do kolejnego etapu tego projektu i pomoc bezdomnym i potrzebującym jeszcze bardziej niż dotychczas. Od początku istnienia inicjatywy działa projekt Spec Food Care, który otoczy opieka osoby bezdomne i potrzebujące.

Jedna z wielu działań Korony Jaworzno jest akcja Napisz list. Od miesiąca listy trafiają do placówek medycznych na terenie całego kraju. Wywołują głębokie poruszenie zarówno wśród pacjentów, personelu medycznego, jak i samych wolontariuszy. Działania nabierają tempa i już w najbliższym czasie czeka nas wiele ciekawych niespodzianek.

Link do nowej zrzutki na pomoc bezdomnym i potrzebującym: https://zrzutka.pl/b995jk

POMOC OSOBOM BEZDOMNYM I POTRZEBUJĄCYM W CZASIE PANDEMII | zrzutka.pl
To już nie jest tylko walka z wirusem. To walka o ludzką godność,która gdzieś w ostatnim czasie przestała mieć dla nas znaczenie. W dobie pandemii grupa z pozoru zwyczajnych ludzi postanowiła zawalczyć od drugiego człowieka. Nie tylko o lepsze jutro, ale również o lepsze chwile.

Korona Jaworzno rozdaje posiłki. Szczakowa

Opublikowany przez Jaw.pl – Jaworznicki Portal Społecznościowy Niedziela, 19 kwietnia 2020

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki