REKLAMA

Podczas meczu piłkarskiego wszystkie oczy kibiców są zwrócone na zawodnika, który jest przy piłce. Bywa oklaskiwany, jeśli dobrze gra, może być wygwizdany jeśli zawiedzie swoich fanów. Większość piłkarzy jest znana swoim kibicom, w przypadku ich nieznajomości mogą pomóc stroje piłkarskie z własnym nadrukiem – nazwiskiem czy imieniem jak w przypadku trudnych nazwisk – w Borussii Dortmund Kuba Błaszczykowski grał z napisem “Kuba” na plecach. Zatem pytanie gdzie kupić takie stroje piłkarskie z własnym nadrukiem?

Stroje piłkarskie z nadrukiem 

Podstawowa personalizacja strojów piłkarskich opiera się na nadruku na koszulkach herbu, numeru oraz nazwy drużyny. Obecnie część drużyn zamawia sobie stroje piłkarskie z nadrukiem nazwiska, a w przypadku amatorskich drużyn ksywki. Jest to o tyle fajne, gdyż każdy zawodnik może poczuć dumę z noszenia koszulki piłkarskiej z własnym nadrukiem, co dodaje “skrzydeł” podczas meczu. Indywidualne podejście oraz dbałość o detale reprezentuje polski producent odzieży sportowej – firma PEHA z Kielc, który to produkuje od podstaw stroje piłkarskie z nadrukiem (dostępne stronie: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskie)  pod zamówienie Klienta. 

Jaki powinien być strój piłkarski?

Przede wszystkim stroje piłkarskie powinny być wytrzymałe. Większość drużyn piłkarskich kupuje stroje na lata, dlatego pierwszym warunkiem jest solidne wykonanie i dbałość o detale. Obie te cechy posiadają komplety piłkarskie PEHA. Dodatkowo producent wykorzystuje do ich produkcji dzianinę sportową Coolmax, co powoduje, że stroje są lekkie, przyjemne w dotyku, a przede wszystkim odprowadzają wilgoć z ciała zawodnika podczas treningu czy meczów piłkarskich. Dodatkowo czterokanałowa przędza przepuszcza powietrze, co powoduje przyjemne uczucie chłodu i jest szybkoschnąca. Kolejnym ważnym aspektem, którym powinien się charakteryzować wysokiej jakości strój do piłki nożnej to krój – ten w PEHA jest dopasowany, nie ogranicza ruchów, dzięki czemu każdy piłkarz będzie się w nim czuł komfortowo.

Personalizacja strojów piłkarskich – jakie nadruki na koszulki najlepiej stosować?

Coraz częściej można spotkać oryginalne stroje piłkarskie, które wyróżniają się na boisku swoją grafiką i kolorystyką. W przypadku odzieży piłkarskiej PEHA najczęściej wykorzystywana jest technika sublimacji, która daje bardzo duże możliwości personalizacji strojów. Przede wszystkim nadruk sublimacyjny jest wtopiony w materiał, dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych – staje się integralną częścią dzianiny sportowej, a grafika i kolory są żywe. 

Warty podkreślenia jest fakt, że producent marki sportowej PEHA oferuje nadruk sublimacyjny gratis na strojach piłkarskich przy zamówieniu minimum 6 sztuk, co oznacza, że wszystkie herby, napisy, numery, logotypy sponsorów są za darmo! 

 

Obecnie każdy Klub chce się wyróżnić indywidualnym, oryginalnym projektem strojów do piłki nożnej. To co kiedyś było nie do zrealizowania, dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem ułatwiają identyfikację zawodników na boisku. W praktyce większość zespołów korzysta z personalizacji wizualnej strojów piłkarskich nazwiskiem lub imieniem.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki