Nowoczesny minimalizm, klasyczne zamiłowanie do detali, a może ponadczasowy urok natury… Aktualne trendy aranżacyjne oferują nam liczne możliwości tworzenia unikatowej przestrzeni w ogrodzie i na całej posesji. Od czego jednak zacząć planowanie przydomowych inwestycji, by z szerokiej gamy dostępnych materiałów otrzymać spójny efekt estetyczny oraz niezbędną funkcjonalność? Na co zwrócić uwagę przy aranżowaniu otoczenia domu? Gdzie szukać wsparcia szczególnie teraz, gdy większość z nas zostaje w domu? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy siąść wygodnie przed komputerem i zamówić profesjonalny E-PROJEKT.

REKLAMA

Już teraz skontaktuj się z jednym z punktów sprzedaży Libet Platinium – w Jaworznie jest nim oddział LUBAR S.A. – i skorzystaj z usługi projektowej BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Indywidualną, profesjonalną koncepcję układu nawierzchni wokół domu możesz mieć już za 1 zł!

Wystarczą 3 proste kroki:

  1. Skontaktuj się z punktem sprzedaży Libet Platinium telefonicznie lub mailowo. W Jaworznie takim punktem jest oddział firmy LUBAR S.A. na ul. Tetmajera 1a w dzielnicy Bory. Zamów usługę E-PROJEKT i wnieś opłatę wstępną w wysokości 1200 zł.

  1. Prześlij projektantowi Libet materiały potrzebne do opracowania koncepcji – omówcie telefonicznie Twoje oczekiwania, potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne.

  1. Do 15 maja 2020 r. dokonaj zakupu materiałów do realizacji inwestycji i otrzymaj 1 199 zł zwrotu wniesionej opłaty!


Akcja promocyjna dotyczy opracowania koncepcji projektowej, nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji, wizualizacji 3D.

Dowiedz się więcej o usłudze projektowej TUTAJ

Kontakt do punktu sprzedaży Libet Platinum w Jaworznie — firmy LUBAR S.A. – to:

  • tel.: 607 993 387

  • adres email: michal.michalik@lubar.pl

A inne punkty sprzedaży Libet Platinium znajdziesz TUTAJ

Akcja trwa do 15 maja 2020 roku, przy czym aby skorzystać z promocyjnej ceny wykonania koncepcji projektowej należy dokonać zakupu materiałów najpóźniej ostatniego dnia jej obowiązywania. Zwrot opłaty następuje w drodze rozliczenia z dokonanym zakupem materiałów.

Przypominamy, że minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio.

Inspirujące prezentacje tych produktów wraz z poradami aranżacyjnymi znajdziesz w najnowszym katalogu Libet oraz w galerii poniżej.

Ogólne Warunki Świadczenia Usługi Projektowej dostępne są w punktach sprzedaży Libet Platinium.

Fot. Libet

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA - Zewnętrzne linki