REKLAMA

Torby papierowe z nadrukiem to elegancki i trwały element reklamowy każdej firmy. Sprawdź, jakie są rodzaje tego typu toreb.

Torby papierowe z nadrukiem są bardzo eleganckie i wyróżniają się designem. Dzięki estetycznym nadrukom ‒ na przykład logo firmy, tego typu opakowania, sprawdzą się w roli gadżetu reklamowego. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat i kiedy w szczególności dobrze zdecydować się na zakup toreb laminowanych? Poniżej kilka informacji. Zachęcamy do lektury!

Torby papierowe z nadrukiem ‒ rodzaje

Torby papierowe to torby z wyższej półki, które doskonale się prezentują. Torby dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można zdecydować się na model dopasowany do konkretnych artykułów. Wśród dostępnych rozmiarów między innymi znajdują się: 50 x 380 x 80 mm, 180 x 320 x 90 mm, 230 x 315 x 75 mm, 250 x 250 x 80 mm, 300 x 400 x 100 mm, 415 x 360 x 120 mm i wiele innych.

Dostępne są też różne rodzaje uszlachetnień, na przykład:

  • folia błyszcząca
  • folia matowa
  • folia matowa plus lakierowanie wybiórcze z połyskiem wybranych detali
  • zadruk wewnętrznej części torby

Rączki toreb mogą być wykonane ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego, sznurki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zastosowanie toreb papierowych

Torby papierowe z nadrukiem doskonale sprawdzą się w przypadku firm i przedsiębiorstw o różnych profilach działania i wielkości. Torby służą  jako opakowanie sprzedawanych artykułów i produktów, w torbie możemy również wręczyć gadżety reklamowe czy materiały promocyjne. Co więcej, estetyczne logo na takim opakowaniu będzie przypominało klientom i kontrahentom o naszej firmie i zwiększy jej  rozpoznawalność.

Kiedy w szczególności sprawdzą się torby papierowe z nadrukiem?

  • akcje promocyjne – torby sprawdzą się z roli opakowania, a jednocześnie będą doskonałym nośnikiem reklamy
  • konferencje – organizujesz konferencje i przygotowałeś dla uczestników zestaw gadżetów, na przykład notesy i długopisy – wkręcając je w torbie z logo firmy z pewnością zrobisz jeszcze lepsze wrażenie
  • targi i festyny ‒ podczas targów i festynów często wręczane są katalogi, broszury informacyjne, ulotki, większe i mniejsze gadżety. Warto podarować je w fajnym opakowaniu, na przykład laminowanej papierowej torbie.
  • prezenty dla kontrahentów, klientów i pracowników.

Torby papierowe w szczególności sprawdzą się w przypadku takich branż jak: catering, firmy kosmetyczne, cukiernie, firmy odzieżowe, biura podróży sklepy spożywcze.

Drukarnia Szczecin ‒ jakość i estetyka wydruków

Przygotowywaniem papierowych toreb laminowanych zajmuje się drukarnia Designer ze Szczecina. Drukarnia proponuje torby w wielu wielkościach, wszystkie wyróżniają się precyzją wykonania i estetyką. Warto tutaj podkreślić, że torby sklejane są z zadrukowanego wcześniej papieru, z większości przypadków nadruk wykonywany jest na gotowych już torbach. Oprócz toreb drukarnia zajmuje się też przygotowywaniem innych materiałów, na przykład katalogów, broszur, ulotek, metek odzieżowych, zakładek i wiele innych.

Podsumowanie

Torby papierowe laminowane to najbardziej ekskluzywne z toreb. Takie torby  to eleganckie opakowanie, a zarazem sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy i budowę jej pozytywnego wizerunku. Torby dostępne są w wielu rozmiarach, zdecydować się również można na dodatkowe uszlachetnienia.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki