REKLAMA

 

Od 27 kwietnia zostanie otwarty Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Górnośląskiej 39. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników obsługujących punkt na teren PSZOK będą wpuszczane jedynie osoby przestrzegające wytycznych w okresie epidemii. Koniecznym jest zasłanianie ust i nosa oraz posiadanie rękawiczek ochronnych.

Przywożący odpady zobowiązany jest m.in. podać swoje dane osobowe, a w przypadku gruzu wypełnić osobiście oświadczenie (do pobrania na stronie www.mznk.jaworzno.pl).

Wjazd na PSZOK będzie się odbywał po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu i godziny wjazdu.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są od pon. do pt. pod numerem telefonu: (32) 745 10 72 w godz. 7-15. Więcej informacji oraz Regulamin dostępny jest na stronie www.mznk.jaworzno.pl w zakładce Odpady komunalne – Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

Źródło: MZNK

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Czy PSZOK porąbało? Umawiać się telefonicznie na odbiór śmieci? W miastach dookoła życie toczy się normalniej, a tu proszę jaworznicki magistrat odgradza się maksymalnie od mieszkańców, wręcz rzuca im kłody pod nogi.
    Jaki jest powód wprowadzenia umawiania się na odbiór odpadów i czemu Sosnowiec takowych nie ma?
    Nie wspominam już i opieszałości jaworznickiego magistratu z otwarciem PSZOK, gdy w Sosnowcu już co najmniej tydzień działał NORMALNIE?
    Chyba biurwy poczuły się w swoim żywiole i miętolą się w swoim sosie….