Koronawirus – sklepy zmieniają godziny pracy. Będą otwarte nawet przez całą dobę Największe sieci handlowe zapowiadają zmianę godzin otwarcia z powodu wprowadzonych kilka dni temu dyrektyw rządu dotyczących niższych limitów osób mogących przebywać w placówkach handlowych.

REKLAMA

Zmianę zapowiedziały już m.in sieci Biedronka, Lidl czy Kaufland.

Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce będą czynne od 6 do 24, a od 7 kwietnia do 10 kwietnia Biedronki otwarte mają być przez całą dobę.

Również od 2 kwietnia większość Kauflandów będzie działać od 6 do 23.

Od 2 kwietnia większość sklepów Lidlów jest czynna od 6 do 24. Ponadto, część sklepów w większych miastach będzie otwarta całodobowo (więcej informacji pojawi się w aplikacji Lidla).

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe czy na okres wydłużonych godzin otwarcia dyskonty zatrudniają dodatkową załogę czy będę “orać” już posiadaną. Obstawiam to drugie. Może by tak zbojkotowć takie praktyki i iść do mniejszych osiedlowych sklepów? Może by tak w dyskontach kupić tylko drobiazg za kilkadziesiąt groszy płacąc za to kartą (prowizja od transakcji;-) ). Jak dla mnie to chore zachowanie; z jednej strony zalecane jest siedzenie na tyłkach w domu a z drugiej wabi się ludzi całodobową dostępnością. Gdzie tu sens?