W wyniku ostatnich zaleceń rządu dotyczących limitu osób mogących przebywać w sklepach czy w placówkach pocztowych, możemy zaobserwować długie kolejki chcących zrobić zakupy.

REKLAMA

 

Biedronka na Osiedlu Stałym, zdjęcie: Patrycja
Biedronka w Szczakowej
Szczakowska poczta
Biedronka Szczakowa
Lidl
Kolejka przy Bricomanie, zdjęcie: Krystian

Między innymi żeby zapobiec tworzeniu się kolejek, sklepy popularnych sieci będą działały nawet przez całą dobę, o czym możecie przeczytać poniżej:

Koronawirus – sklepy zmieniają godziny pracy. Będą otwarte nawet przez całą dobę

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Przy Bricomanie dzisiaj kolejka na 12 osób, dłuższa niż na zdjęciu i czas oczekiwania na wejście niecałe 10 minut. Robicie niepotrzebne sianie paniki. Widać taką przyjęliście rolę opozycji.
    Polacy, trzymajmy się razem i nie dajmy się wrogim manipulacjom 🤣😂🤣😂🤣

  2. Kolejny idiotyzm. Ten przepis nie ogranicza liczby ludzi chodzących do sklepów, w sklepach i tak było na tyle luźno, że prawdopodobieństwo kichnięcia/kaszlnięcia na kogoś było znikome, a marznięcie w kolejkach przed sklepem bardziej naraża ludzi na złapanie infekcji.

  3. O jakże szczęśliwe jest nasze miasto,że ma u siebie takiego mędrca jak User1 .Zna się na wszystkim ,na drogach na prawie .Wie jak zwalczać koronawirusa. Ten omnibus nie ma żadnych wątpliwości i żadna refleksja nie przebija się do jego genialnego umysłu . Wszyscy z dumą i wdzięcznością poruszamy się po wąskich drogach chwaląc wielkość jego geniuszu . Jaworznian duma rozpiera na myśl że pośród nas jest taki mędrzec.