Przygotowania do rundy wiosennej dobiegają końca. LKS Zgoda Byczyna powoli zamyka listę nowych zawodników, którzy mają szansę wystąpić w barwach czerwono-żółto-zielonych. W sobotnim spotkaniu kontrolnym Zgoda znokautowała Iskrę Czułów.

REKLAMA

Od samego początku gospodarze nie ustępowali pola przeciwnikom. Kombinacyjne akcje dały plony już w 13. minucie, po której Sebastian Jaromin trafił do siatki bramki Iskry. W pierwszej połowie meczu S. Jaromin jeszcze dwa razy skutecznie posłał piłkę między słupki, ale tym razem z wykorzystując karne, podyktowane po faulach na zawodnikach Zgody. W meczu z dobrej strony pokazał się Łukasz Przebindowski, który niejednokrotnie dośrodkował skutecznie w pole karne. Po jednym takim dośrodkowaniu piłkę wykorzystał zawodnik testowany, który strzelił gola na wynik 3:0. Grający trener, Krzysztof Bartyzel świetnie rozgrywa piłkę, ma też szansę na podwyższenie wyniku strzałem z dystansu, ale ten okazał się niecelny. Bardzo dobrze w bramce spisał się Konrad Kawala, który w świetnym stylu wybroni strzał z wolnego.

Druga połowa nie odbiegała zbytnio od poprzedniej. Zgoda kontrolowała przebieg gry w każdej strefie boiska. Padły również 3 bramki, a strzelali Tomasz Jaromin, testowany oraz Przebindowski. Ten ostatni w spółce z zawodnikiem testowanym popisali się książkową akcją.

Już 21 marca na stadionie przy ul. Makowa 1 w Byczynie, gospodarze rozegrają z Wolanką Wola Filipowska na inaugurację rundy wiosennej. Wcześniej jednak czeka jeszcze jeden mecz kontrolny, po którym powinniśmy poznać pełny skład zespołu.

LKS Zgoda Byczyna – Iskra Czułów 7:0 (4:0)
S. Jaromin x3, testowany 1, T. Jaromin, testowany 2, Przebindowski

zagrali: Kawala, Zysk, T. Jaromin, Piecka, S. Jaromin, testowany 1, testowany 2, Przebindowski, Bartyzel, testowany 3, Yusupow.

jargal

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ