REKLAMA

Bezpieczeństwo na drogach krajowych jest mocno zaniedbywanie zarówno przez kierowców jak i zarząd dróg krajowych i autostrad dlatego liczba wypadków rośnie rok do roku. W miejscach gdzie niegdyś można było zobaczyć takie ułatwienia jak lustra drogowe obecnie już nie funkcjonują od wielu lat. Pytanie dlaczego tak się dzieje, zadaje sobie na pewno nie jeden kierowca. Niestety mimo rosnącego standardu jakości samych dróg liczba ułatwień dla kierowców w postaci takich narzędzi jak lustra maleje.

Lustra drogowe a poprawa bezpieczeństwa na drodze.

Lustra drogowe zamontowane mogą być nie tylko na trasach ale również w trudniejszych wyjazdach z dróg osiedlowych. Nie tylko pozwolą one zmniejszyć ilość wypadków ale również wyostrzą zmysły kierowców zbliżających się do skrzyżowania. Kierowcy wjeżdżający na drogę krajową widzący lustro od razu dostają sygnał żeby zachować szczególną ostrożność dzięki czemu sam fakt występowania tam tego znaku jest zbawienny.

Gdzie można kupić lustra drogowe aby poprawić bezpieczeństwo na drogach?

Lustra drogowe nie są do dostania od ręki gdzie tylko chcemy, dlatego jeżeli chcieli byśmy zakupić takie lustro powinniśmy wejść na stronę sklepu https://max8.pl/lustra. Oprócz luster drogowych otrzymamy również możliwość zapoznania się z cała ofertą sklepu. Oferta skierowana jest głównie dla klientów chcących poprawić bezpieczeństwo na drogach wyjazdowych z osiedli mieszkaniowych, oraz ruchliwych drogach prywatnych a także dużych magazynach. Zakup lustra nie jest dużym wydatkiem a może bardzo poprawić bezpieczeństwo i ewentualne straty w firmie, oraz na drodze. Koszt lustra drogowego to od 200 do 300 zł za sztukę.

Firma Max8 posiada różnego rodzaju lustra drogowe, które sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, oraz klimatycznych. Istotne są także llustra do użytku magazynowego które można wykorzystać do poprawy bezpieczeństwa w magazynie, lub większym garażu. Lustra przeznaczone do użytku drogowego posiadają specjalne daszki zapobiegające zalaniu przez deszcz i tym samym utrudnieniu widoczności.

Zazwyczaj lustra odporne są na takie zdarzenia jak śnieg, deszcz, mróz oraz słońce. Mimo trudnych warunków pogodowych zawsze spełniają swoje zadania nie parują i dają możliwość bezpiecznego wejścia w zakręt. Dzięki sferycznemu kształtowi pole odbicia jest niesamowicie duże dzięki czemu zobaczymy więcej w tym lustrze. Średnica luster to nawet 80 cm dzięki czemu pole powierzchni która jest w stanie odbić i pokazać nam lustro jest również bardzo duże. Uchwyt umożliwia wygodną regulację nawet podczas umieszczenia lustra na wysokim słupie. Samo lustro jest wykonane z akrylu dlatego tez odporne jest dna wandali i ewentualne wypadki w wyniku których mogło by zostać rozbite. Lustro dostępne jest w wersji kolorystycznej czarnej i czerwonej  w zależności od przeznaczenia.

Inne rodzaje luster

Lustra drogowe to przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa na drodze jednak lustra mogą być również skierowane do innych miejsc. Jako firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla firm mamy w swojej ofercie również lustra z przeznaczeniem dla sklepów. Poprawa bezpieczeństwa i kontroli nad klientami jest bardzo ważna w przypadku sklepów odzieżowych, oraz zwykłych sklepów spożywczych. Zakup takiego rodzaju lustra rogowego to koszt od 100 do 200 zł jednak pomoże znacząco zwiększyć bezpieczeństwo w sklepach i zmniejszyć straty wynikające z kradzieży.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki