Jaworznicki szpital wprowadza zakaz odwiedzin z powodu zagrożenia pojawienia się koronawirusa 2019-nCoV. Decyzja obowiązuje do odwołania.

REKLAMA

Poniżej publikujemy komunikat wydany przez Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie:

Zakaz odwiedzin u pacjentów dorosłych obowiązuje na wszystkich oddziałach szpitala. Na oddziałach dziecięcych przy dziecku może przebywać jedna osoba dorosła. To samo dotyczy porad udzielanych na Izbie Przyjęć oraz w gabinetach nocnej i świątecznej pomocy.
Decyzję wprowadza się bezterminowo.

Bliscy osób hospitalizowanych mają możliwość dostarczenia im potrzebnych rzeczy. Paczki odbiera codziennie personel oddziałów w godzinach od 16.00 do 18.00. Każda paczka powinna zostać opisana imieniem i nazwiskiem pacjenta, dla którego jest przeznaczona.
Wejście do szpitala możliwe jest od strony parkingu głównego.

Wprowadzone w placówce środki ostrożności mają związek z decyzją wojewody śląskiego, który z końcem lutego postawił naszą placówkę w stan podwyższonej gotowości, w związku z zagrożeniem pojawienia się koronawirusa 2019-nCoV.

Przypominamy, że NFZ uruchomił w sprawie koronawirusa bezpłatną infolinię – 800 190 590. Konsultanci dostępni są dla zainteresowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Przychodnia przy ul. Gwarków zamknięta

Koronawirus – chrzanowski oddział ratunkowy zamknięty po wizycie pacjenta z objawami zarażenia

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki