REKLAMA

Kiedy rozmawia się z Agatą, ma się odczucie, jakby znało się ją od dawna. Agata jest jedną z tych osób, które przełamują pierwsze lody. Przy niej rozmówca czuje się komfortowo i wie, że ma do czynienia z osobą, która wie dużo o życiu i wie czego chce od życia. To żywy dowód na to, że można łączyć rodzinę, pasję i pracę. Jest matką trójki dzieci, żoną, gospodynią domową, ogrodniczką, przedsiębiorcą (kolejność nieprzypadkowa). Łącząc te wszystkie role przerobiła już w swoim życiu perfekcjonizm, pracoholizm, work life blance (odnalezienie równowagi pomiędzy „pracą” a życiem prywatnym) i cieszy się, że ma to za sobą.

Autorka i redaktorka podręczników metodycznych do nauczania. Zawodowo zdobyła sporo specjalistycznych i trudno brzmiących dla przeciętnej osoby tytułów, o których przeciętny kowalski nigdy nie słyszał, natomiast w świecie przedsiębiorców znaczą bardzo dużo. Porzuciła życie dla korporacji na rzecz życiowej równowagi. Teraz realizuje swoją misję pracy nad odwagą i wrażliwością oraz wspierania ludzi w ich drodze rozwoju i osobistej przemianie w Skrzydłach Centrum Wysokich Wibracji w Katowicach, których jest współwłaścicielką.

Praca stała się jej pasją. Stale poszukuje i rozwija się, pamiętając jednak, jaki spokój może być w ciszy. Jest mądrą postacią, która wśród swoich poważnych obowiązków nie straciła pogody ducha. Buntuje się przeciwko hasłu „tradycyjna rola kobiety”, ponieważ bez ujęcia tego hasła w kontekście wyzwań cywilizacyjnych to hasło robi krzywdę kobietom. Jej zdaniem robi ono krzywdę nie tylko kobietom ale społeczeństwu jako całości. Sama mówi o sobie „Marzę o świecie wolnym od nienawiści, oceniania i obwiniania, w którym każdy może realizować swoją wolność, akceptując granice wolności innych. Żyć z pasją i radością. Odnaleźć swoje miejsce pełne sensu, prawdy i spełnienia. Empatia i wrażliwość to dwie cechy, które wyznaczają moją perspektywę postrzegania świata i są moim skarbem, który odkryłam w podróży po siebie.” Agata kocha i jest kochana. Tego samego życzy każdej z Was.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki