REKLAMA

Efektowne naklejki na butelki weselne mogą nadać serwowanym podczas przyjęcia trunkom bardziej uroczysty wygląd, a przy tym także mogą sprawić, że będą one wspaniałą pamiątką po tej niezwykłej okoliczności. Gdzie można kupić naklejki na butelki weselne z własnym nadrukiem?

Chociaż zastosowanie nalepek na butelki weselne nie jest powszechnie przyjętą tradycją, to jednak na zakup takich dekoracji decyduje się dzisiaj wielu nowożeńców. Za pomocą takich łatwych w zastosowaniu naklejek można sprawić, że butelki alkoholu oraz innych napojów będą wyglądały oryginalnie. Najczęściej na wesela zamawia się naklejki na butelki weselne – https://abforwedding.pl/naklejki/ z własnymi nadrukami. Jakie nadruki mogą znaleźć się na takiej naklejce? Gdzie można je zamówić? Sprawdź teraz!

Jakie nadruki umieszcza się na nalepkach na butelki weselne?

Nalepki stosowane na butelki weselne są najczęściej przyozdobione wierszykiem oraz informacją dotyczącą nowożeńców – zawierają ich imiona oraz datę zaślubin. Dodatkowo, mogą posiadać także efektowne motywy graficzne, na przykład piękne kwiaty, ale też humorystyczne nadruki.

Przykładowe wierszyki na alkohole na wesele:

„Nowożeńcy pięknie proszą,

niech toasty wszyscy wznoszą,

i za szczęście Młodych piją,

za ich radość, za ich miłość!”

 

„Niech dzwonią kielichy,

niech dźwięczą puchary,

na zdrowie i szczęście dla Młodej pary”.

 

„Czyś jest młody, czyś jest stary,

wypij za zdrowie Młodej Pary.”

 

„Wódka weselna

na stoły podana,

bawmy się wspaniale

do białego rana!”

Gdzie zamówić naklejki na butelki weselne?

Dzisiaj naklejki na butelki weselne można bez problemu zamówić w wielu firmach zajmujących się przygotowywaniem wydruków na ślub oraz na wesela, na przykład zaproszeń czy winietek na stoły. Firmy przygotowujące naklejki na butelki weselne mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę różnych wzorów graficznych do wyboru, a także wierszyków i czcionek. Można także przygotować własne wierszyki na wódkę. Przy zamówieniu należy także podać imiona Pary oraz datę wydarzenia. Dzisiaj naklejki na butelki weselne można zamawiać również w sklepach internetowych.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ