Bezpieczna Rodzina i opaska SOS w trosce o Twojego seniora

REKLAMA

 

W obecnej sytuacji wielu z nas martwi się o swoich bliskich seniorów. Dla bezpieczeństwa własnego i innych, osoby starsze powinny unikać wychodzenia z domu. W przypadku, kiedy jednak koniecznie muszą udać się do sklepu, lekarza, czy w jakiekolwiek inne miejsce, muszą pamiętać o kilku podstawowych zasadach, takich jak unikanie skupisk ludzi, czy częste mycie i dezynfekowanie rąk. Jeżeli zastanawiasz się, jak w jeszcze lepszy sposób możesz zatroszczyć się o swoich bliskich, z pomocą przychodzi Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ – sklep, w którym znajdziesz urządzenia i usługi, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o mamę, tatę, babcię, czy dziadka.

 

Opaska SOS w trosce o wszystkich seniorów

W tym trudnym dla wszystkich czasie, szczególnie należy zatroszczyć się o osoby starsze i chore. Aby seniorzy nie narażali swojego zdrowia i nie wychodzili z domów, powinniśmy zadbać o to, by nie zabrakło im wszelkiego rodzaju produktów pierwszej potrzeby, jedzenia oraz leków. Chcąc pozostawać z bliskimi w stałym kontakcie, warto z pewnością rozejrzeć się za urządzeniami, które ułatwią nam codzienną kontrolę nad seniorami. Jednym z takich przydatnych narzędzi jest opaska SOS z GPS dostępna w sklepie Bezpieczna Rodzina. Dlaczego starsze osoby powinny mieć tego typu akcesoria?

 

Lokalizacja, szybkie wezwanie pomocy – Bezpieczna Rodzina to spokój o bliskich

 

Opaska SOS z GPS to praktyczne urządzenie, dzięki któremu senior jest w stanie bardzo szybko wezwać pomoc. Nasze narzędzie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze – posiada zaledwie dwa duże i widoczne przyciski. Jeden z nich – czerwony z napisem SOS służy do natychmiastowego powiadomienia opiekuna o potencjalnym zagrożeniu. Kiedy senior źle się poczuje lub znajdzie się w niecodziennej sytuacji i będzie potrzebował wsparcia, wystarczy, że naciśnie jeden guzik, a opiekun natychmiast otrzyma informację na swój telefon. Opaska dostępna w sklepie Bezpieczna Rodzina, dzięki dedykowanej aplikacji Bezpieczny Senior pozwala także na komunikację głosową ze starszą osobą, daje możliwość natychmiastowej, dokładnej lokalizacji, umożliwia wyznaczenia stref bezpieczeństwa, czy dyskretnego nasłuchu.

 

Co to jest Bezpieczna Rodzina?

 

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który został stworzony by pomóc Ci jeszcze lepiej chronić wszystkich i wszystko, co dla Ciebie cenne. Nasze urządzenia i usługi gwarantują dokładną lokalizację, umożliwiają natychmiastowy kontakt i dają możliwość wygodnej kontroli nad bliskimi, domem, czy cennymi rzeczami. Bezpieczna Rodzina to pewność, że Twoje dane są bezpiecznie przechowywane na polskich serwerach. Naszym rozwiązaniom zaufało już 1 Milion Klientów – dołącz do nich i chroń z nami swoich bliskich.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki