Zespół Moskwa na scenie Klubu Relax

Punkowy zespół Moskwa zagrał na scenie Klubu Relax w niedzielę 16 lutego. Występ ten poprzedziła również punkowa grupa Do Góry Nogami rodem z Olkusza. Jak mawiają o sobie grają muzykę sprzeciwu i trudno im zgodzić się ze współczesnym modelem życia.

REKLAMA

Publika przyjęła zespół nad wyraz dobrze. Tuż po nim na scenie pojawili się muzycy zespołu Moskwa. Wprawdzie pewnie setki razy i do znudzenia pytano muzyków o to dlaczego taka nazwa, ale nam jeszcze muzycy na to pytanie nie odpowiadali – tak więc dlaczego postanowili nazwać się Moskwa?.

Grupa powstała w 1983 r. Mawia się o niej, że to kultowy zespół punkrockowy. W dużej mierze pewnie to zasługa tekstów piosenek. Czy powstają pod wpływem wielkiej szczęśliwości autora czy też lepiej się mu się tworzy w stanie lekkiego smutku?

Na scenie Klubu Relax muzycy zaprezentowali materiał ze swej najnowszej płyty zatytułowanej „21 wiek”. Płyta ukazała się w ubiegłym roku. Jaki jest ten 21 wiek z perspektywy muzyków Moskwy, czy oby wszystko potoczy się w nim dobrze i bez niespodzianek?

Pewien ekscentryczny muzyk twierdził, że dobra muzyka musi przerażać. Co o tak zaskakującej opinii sądzą muzycy Moskwy?

W każdym bądź razie publika koncertu bawiła się dobrze i żadnego przerażenia nie wykazywała.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki