REKLAMA

Potrzebujesz wózka widłowego, a zakup takiej maszyny na dłuższą metę nie byłby zbyt opłacalny? Organizujesz dużą imprezę plenerową, bądź przygotowujesz się do jesiennych zbiorów w sadzie?

Potrzebujesz wózka widłowego, a zakup takiej maszyny na dłuższą metę nie byłby zbyt opłacalny? Organizujesz dużą imprezę plenerową, bądź przygotowujesz się do jesiennych zbiorów w sadzie? Idealnym rozwiązaniem w takim wypadku jest wynajem wózków widłowych. Jesteśmy gotowi dostarczyć maszynę w każdej chwili oraz do każdego zakątka Polski.

Wysoka jakość oraz uniwersalność

Szeroki wachlarz dostępnych modeli, pozwala na wybór odpowiedniego wózka do warunków w jakich będzie on wykorzystywany. Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych podczas produkcji, gwarantuje bezproblemowe użytkowanie oraz dużą wytrzymałość maszyn, a uniwersalność oferowanych modeli, pozwoli na zastosowanie wózka widłowego w każdym miejscu.

Wynajmij idealny wózek widłowy dopasowany do swoich potrzeb

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od wyboru odpowiedniego modelu. Sam decydujesz o rodzaju maszyny jaką chcesz wynająć. W zależności od ciężaru materiałów jakie mają być transportowane, wybierz udźwig od 1 tony do 20 ton. Następny krok to określenie wysokości podnoszenia oraz rodzaj napędu – Diesel, gaz, napęd elektryczny lub LI-ION. Możliwości zastosowania wózków widłowych jest wiele. Ze względu na różną wielkość, kształt oraz konkretne przeznaczenie, nie każda maszyna może być wykorzystywana do każdej pracy. Wybierz konkretny rodzaj zastosowania – składowanie, holowanie, komisjonowanie, przemieszczanie, załadunek oraz załadunek. Niezależnie czy wózek wykorzystany będzie wewnątrz magazynu czy na zewnątrz, idealnie sprawdzi się w każdych warunkach. Pamiętać należy jednak o wąskich korytarzach, gdyż do pracy w takim miejscu przystosowane są tylko węższe modele.

Wybierz dopasowany do swoich potrzeb oraz indywidualnych preferencji wózek widłowy, należący do jednego z rodzajów:

  • Wózki widłowe elektryczne
  • Wózki widłowe z silnikiem spalinowym
  • Wózki paletowe
  • Wózki podnośnikowe
  • Wózki wysokiego składowania (reach trucki)
  • Wózki do kompletacji poziomej
  • Ciągniki i wózki ciągnikowe z platformą
  • Wózki do kompletacji z podnoszoną platformą operatora

Dzięki łatwości w obsłudze, oferowane maszyny operowane mogą być przez każdego. Nie należy jednak zapominać o zachowaniu szczególnej ostrożności, gdyż jest to sprzęt napędzany silnikiem, zatem może stanowić pewne niebezpieczeństwo w momencie nieumiejętnego prowadzenia lub nadmiernej brawury.

Wynajem wózków widłowych to wyjście naprzeciw potrzebom współczesnego świata. Usługa ta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje wysokiej jakości produktu w dobrej cenie.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki