REKLAMA

Odzież to jeden z dostępnych sposobów, aby powiedzieć światu o sobie. Pomaga przekazać innym ważną wiadomość. Weźmiemy na przykład sparowane rzeczy – koszulki, bluzy, dresy, wykonane w jednolity sposób dla Niego i dla Niej. Są one noszone, gdy chcą podkreślić, że jesteście razem, jesteście dwojgiem ludzi, między którymi istnieją uczucia i coś więcej niż zwykła sympatia.

Nikt nie będzie nosić tołstojówek przeznaczonych dla par, po prostu, bez związku. Nikt nie kupi koszulki z napisami dla ukochanych tylko dla siebie, zapominając o kupnie drugiej – dla swojej połówki. Dzieje się tak, ponieważ sparowane ubrania to rodzaj filozofii, która jest przede wszystkim symbolem miłości, a już po drugie – wysokiej jakości praktycznymi elementami garderoby. I właśnie takie rzeczy miłośnicy najczęściej kupują na sesje zdjęciowe w stylu „Love story”.

Rodzaje kostiumów do sesji zdjęciowej

Sesja zdjęciowa to świetny sposób na dobrą zabawę, wypróbowanie nowej roli i pozostawienie pozostawienie czegoś pięknego w pamięci. Oto tylko nieudana sesja zdjęciowa – nie jest to tak rzadkie. Częstą przyczyną niepowodzenia jest brak możliwości wyboru kostiumów, które nie tylko podkreślą Twoje zalety, ale także zharmonizują się z wizerunkiem Twojego partnera. Dziewczyna w bujnej sukni balowej i stojący w pobliżu facet w szortach lub dresach są dowodem na to, że stroje do sesji zdjęciowej wyraźnie nie są przemyślane. Aby temu zapobiec, pokażemy Ci, które garnitury najlepiej łączyć, aby tworzyć ciekawe zdjęcia.

W zależności od tematu i stylu wyróżnia się kilka rodzajów filmowania. Każdy z nich będzie wymagał od Ciebie jednego lub więcej strojów dla uczestników.

Fabułowa sesja zdjęciowa

Jeśli nie jesteś aktorem teatralnym lub filmowym, takie filmowanie jest najlepszą szansą na wypróbowanie się w dowolnej roli. Zestaw znaków jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią. Wybierając sparowane fabuły, możesz zostać Bonnie i Clyde, Wielkim Gatsby i jego narzeczoną, Kopciuszkiem i Księciem. Do inscenizacji potrzebujesz bardzo specyficznych kostiumów, które najłatwiej jest wypożyczyć w teatrze lub specjalnych agencjach.

Domowe filmowanie

Zdjęcia w znanych wnętrzach okazują się cudownie, ponieważ pomagają tutaj modelkom rodzime ściany. Jeśli Twoje mieszkanie jest odpowiednie według parametrów technicznych (obecność dobrego oświetlenia i wolnej przestrzeni, stylowy design), dlaczego nie zorganizować sesji zdjęciowej bez wychodzenia z domu. W takim przypadku kostiumy powinny również pasować do otoczenia i nastroju.

Styl domowy to wygodna odzież na co dzień, najczęściej T-shirty, dżinsy, luźne koszule, gładki golf. W letnich wnętrzach dobrze wyglądają lekkie sukienki na dziewczynach i koszulki polo w połączeniu z jasnymi spodniami u mężczyzn.

W naturze

Wiele par woli fotografowanie na świeżym powietrzu. Takie wydarzenia mają wiele zalet. Różnorodne lokalizacje, naturalne światło, brak czynszu i nieograniczony czas. Wybierając kostiumy, zalecamy przestrzeganie kilku zasad:

 

  •          najpierw przemyśl swoje stroje w najdrobniejszych szczegółach, a dopiero potem podnieś całą garderobę;

 

  •          koordynuj rzeczy do filmowania z pogodą. Na chłodną pogodę odpowiednie są tołstojówki z kapturem, płaszcz w odpowiednich odcieniach.

 

Nie zapomnij o akcesoriach! Czapki, szaliki, chustki i ponczo można interesujące zastosować, zrobić punktem kulminacyjnym kadru. Ponadto będziesz mieć pewność, że sesja zdjęciowa nie zakończy się przeziębieniem.

Sparowane koszulki tworzą nastrój

Gdziekolwiek zdecydujesz się pojawić na zdjęciu w podkoszulce lub hoodie, zalecamy używanie sparowanych modeli. Określają styl całego zdjęcia, nadają romantyczny ton, pomagają budować kompozycję.

Dzięki projektowi podkoszulek i tołstojówki, można przekazać różne pomysły. Żartobliwe napisy podkreślają psotny nastrój. Prowokujący slogan jest konieczny, jeśli chcesz spróbować siebie na filmowaniu w postaci zuchwałych buntowników. Serdeczne słowa będą deklaracją miłości, a nawet propozycją małżeństwa.

Oryginalne nadruki są punktem kulminacyjnym sesji zdjęciowej „love story”, wokół której powstanie wiele interesujących inscenizacji.

Po wypróbowaniu zdjęć w koszulkach możesz głębiej otworzyć ten temat. Do sesji w jesiennym lesie zamów bluzy z kapturem dla par, te same sweatshirty. Inscenizacja zimowa będzie wyglądać jaskrawiej, jeśli użyjesz podwójnych czapek, czapek z daszkiem, mitenek lub szalików. Jeśli planujesz sesję zdjęciową w kuchni – zrób kilka zdjęć w tych samych fartuchach, aby przekazać domową atmosferę.

Możesz nawet dodać sparowane koszulki do scenariusza tematycznego, jeśli chcesz przymierzyć kostiumy motocyklistów, rockerów, wcielić się w gwiazdy muzyki pop lub bohaterów filmowych. No jak, powiedźcie, zrobić sesję zdjęciową w duchu serialu „Dr House”, jeśli nie zamówić kilku egzemplarzy z jego ulubionymi aforyzmami?

Sparowane rzeczy pomagają stworzyć piękny obraz. Jednak co najważniejsze, szczere uczucia. I życzymy Ci miłości i romantycznego nastroju, który można urzeczywistnić we wspólnych zdjęciach za pomocą ubrań ze sparowanymi nadrukami.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki