Nurtują Cię pytania, których nie masz komu zadać lub, gdy je zadajesz nie dostajesz odpowiedzi? Uwierz, na pewno nie jesteś odosobniony. Alpha to spotkanie, podczas którego sporo rozmawiamy i szukamy odpowiedzi na ważne pytania. Oprócz rozmów będzie także miejsce na smaczny darmowy posiłek i ciekawy film. Zapraszamy w poniedziałkowy wieczór.

REKLAMA

Posiłek

Niezależnie czy spotykamy się z grupą przyjaciół przy kuchennym stole czy na kawie i szybkim ciastku w kawiarni, jedzenie na swój sposób zbliża ludzi.

Nie inaczej jest na Alpha. Spotkanie rozpoczyna się od posiłku, ponieważ jest to świetny sposób na zawiązanie relacji i poznanie innych osób.

Film

Dynamiczny, ciekawy i inspirujący. Taki jest 25-30 minutowy firm otwierający spotkanie Alpha. Filmy na Alpha stanową podstawę do twórczej i nierzadko intensywnej dyskusji.

Dyskusja

Jest szansą na podzielenie się swoimi przemyśleniami i poglądami dotyczącymi tematu spotkania podczas rozmowy w małej grupie kilkunastu osób. Jest to okazja, żeby usłyszeć co myślą inni w przyjaznym i otwartym otoczeniu. Obowiązuje tylko jedna zasada: nie obrażamy siebie nawzajem. Nie trzeba nic mówić, ale można o wszystko pytać.

Start: 17.02.2020

Miejsce: ul. Sienkiewicza 11, Jaworzno

Kontakt: alpha@aplica.pl

Zapisy: www.metanoia.priv.pl

- REKLAMA -




Zewnętrzne linki