Medycyna estetyczna dla powstrzymania procesu starzenia

REKLAMA

Obecnie poprawienie stanu skóry, pozbycie się zmarszczek lub zmiana kształtu warg jest możliwa bez pomocy chirurga. Metody oferowane przez medycynę estetyczną pozwalają zachować młodość na wiele lat. Procedury kosmetologiczne to szeroka gama zabiegów iniekcyjnych, które pomagają skórze nabrać blasku, młodości i zdrowia.

Jakie są najlepsze zabiegi medycyny estetycznej?

To pytanie często zadawane jest przez pacjentów salonów medycyny estetycznej holisticclinic.pl, którzy proszą o doradzenie najlepszych sposobów odzyskania pięknej skóry, ale w tym przypadku nie ma uniwersalnych wskazówek. Wszystko zależy od indywidualnych cech takich jak: wiek, stan skóry i pożądany rezultat. Na przykład mezoterapia doskonale nasyca skórę składnikami odżywczymi i witaminami, eliminuje stany zapalne i objawy trądziku różowatego. Ponadto są to skuteczne zabiegi iniekcyjne dla oczu usuwające worki, cienie i obrzęki.

Mezoterapia nie ma ograniczeń wiekowych, jeśli występują problemy, te zastrzyki kosmetyczne dla twarzy są już oferowane dla osób wieku 30 lat, a nawet wcześniej. Jeśli ktoś potrzebuje nie tylko efektu terapeutycznego, ale i przeciwstarzeniowego, kosmetolog może zalecić biorewitalizację z użyciem kwasu hialuronowego. Wraz z odżywianiem skóry są to doskonałe zastrzyki kosmetyczne do wyrównania owalu twarzy, głęboko nawilżające skórę i usuwające zmarszczki.

Medycyna estetyczna dla osób 40+

Bioreparacja skóry to zastrzyki kosmetyczne na twarz, zalecane po 40-45 roku życia, ponieważ mają silniejszy efekt przeciwstarzeniowy. Wraz z kwasem hialuronowym biopreparanty mogą obejmować aminokwasy, peptydy, czynniki wzrostu fibroblastów itp.Te zastrzyki kosmetyczne są również skuteczne po 50-55 roku życia opracowane specjalnie dla skóry dojrzałej lub preparaty profilujące dla strefy oczu. Naprzemienność niektórych bioreporterów ma skuteczne działanie przeciwstarzeniowe nawet w przypadku wyraźnych zmian związanych z wiekiem.

Bioreparacja to procedura medycyny estetycznej, która ma wiele wskazań:

 • Głębokie zmarszczki
 • Przebarwienia na skórze
 • Przygotowanie i odbudowa skóry po peelingu, resurfacingu laserowego
 • Przygotowanie skóry na sezon aktywnego nasłonecznienia
 • Przygotowanie do chirurgii plastycznej i rehabilitacja po niej
 • Regeneracja skóry.

Po przebiegu procedury twarz wyraźnie się zmieni:

 • Zmarszczki są wygładzone
 • Owal twarzy zostanie podniesiony i wyrównany
 • Plamy starcze znikają
 • Skóra ulegnie nawodnieniu, poprawi się jej, jakość, zwężają się pory.

Biorewitalizacja – zabieg medycyny estetycznej nowej generacji

Biorewitalizacja twarzy – fałdy nosowo-wargowe, policzki, kości policzkowe, czoło, nos, podbródek, skóra wokół oczu, warg i brwi kwasem hialuronowym wskazana jest dla:

 • Skóra sucha i odwodniona. Odwodnienie prowadzi do zmniejszenia kolorytu i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy jest skutecznym środkiem nawilżającym, który szybko przywraca równowagę wodną i stwarza najkorzystniejsze warunki dla aktywności komórek.
 • Pierwsze oznaki starzenia. Z powodu stresu, palenia, promieniowania ultrafioletowego, elastyczność skóry pogarsza się i pojawiają się zmarszczki, wszystkie te objawy związane są ze spadkiem zawartości kwasu hialuronowego w skórze.

Medycyna estetyczna holisticclinic.pl/oferta proponuje odmłodzenie i odnowienie skóry wraz z serią innych zabiegów kosmetologicznych. Takie procedury obejmują peeling chemiczny, laserową regenerację powierzchni skóry. Biorewitalizacja skóry twarzy poprawia ochronę oksydacyjną przebarwionego obszaru, co prowadzi do ujednolicenia jego koloru. Nawiasem mówiąc, ten zabieg medycyny estetycznej można wykonać nie tylko, gdy pojawią się problemy, ale także, jako profilaktyka, dlatego ta technika jest bardzo popularna wśród młodych kobiet, które chcą przedłużyć młodość i świeżość i zawsze wyglądać idealnie. Biorewitalizacja będzie skuteczna w innych obszarach skóry ciała, szczególnie podatnych na starzenie się i niekorzystne działanie środowiska zewnętrznego, takich jak dekolt, szyja,wewnętrzna powierzchnia przedramion, tył dłoni.

Zasada działania procedury biorewitalizacji

Kwas hialuronowy jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego przebiegu procesów podziału komórek, ich odżywiania, syntezy elastyny i kolagenu. Niestety, niezależnie od staranności i regularności pielęgnacji twarzy, prędzej czy później nadejdzie czas, w którym tylko pomoc zabiegów medycyny estetycznej i wykwalifikowanego kosmetologa może zatrzymać proces starzenia.

Biorewitalizacja – zastrzyki z wieloma zaletami:

Głębokość wstrzykiwania. Stosowanie kosmetyków na skórę nie może dać takiego efektu odmładzającego, ponieważ ich działanie jest ograniczone do górnej warstwy naskórka. Biorewitalizacja to sposób na nawilżenie skóry na najgłębszym poziomie. Biorewitalizacja doliny łzowej i okolic oczu eliminuje zmarszczki, worki, siniaki, cienie, obrzęki pod oczami. Zabieg na policzku koryguje fałdy nosowo-wargowe, zastrzyki w okolicy kości policzkowych i podbródka, poprawiają kontury twarzy, zastrzyki w okolicy czoła usuwają zmarszczki poprzeczne i poziome. W rezultacie uzyskiwana jest nawilżona, odnowiona, promienna i jędrna skóra.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki