Zapraszamy 27 lutego 2020 roku na godz. 18.00 do Klubu Relax na Krzysztof Skiba Stand-up comedy! Mamy dla Was dwie wejściówki na to wydarzenie. Wejściówki powędrują do dwóch osób, które jako pierwsze napiszą na biuro@ct.jaworzno.pl podając w temacie:  Wejściówki na Krzysztofa Skibę. 

REKLAMA

Krzysiek Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Swój humorystyczny talent prezentował w felietonach pisanych do miesięcznika „Wprost” oraz jako częsty gość programów kabaretowych, takich jak „Kabaretowy Klub Dwójki”. Można było Skibę również oglądać podczas jubileuszowych gali takich kabaretów jak Ani Mru Mru czy Kabaretu Skeczów Męczących. Miłośnicy polskich seriali komediowych widzieli niejednokrotnie gościnne występy Skiby w takich serialach jak „Świat według Kiepskich”, „Król Przedmieścia” czy „Daleko od noszy”. Stand Up comedy to forma kabaretowa w sam raz stworzona dla Skiby. Silny, bezpośredni i bardzo dosadny przekaz z elementami improwizacji to coś, co od dawna Skiba uprawia na scenie. 
Panie i Panowie! Przed wami człowiek, który nie zna słów „tabu”, „cenzura” i „polityczna poprawność”, słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym – Krzysiek Skiba!!!

Zapraszamy 27 lutego 2020 roku na godz. 18.00 do Klubu Relax! 
Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu imprezy dostępne w Klubie i nakupbilecik.pl.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki