REKLAMA

Chmura Krajowa jako projekt zakłada wiele ciekawych rozwiązań, których celem jest unowocześnienie polskich firm oraz znaczna optymalizacja i wsparcie techniczne dla ich właścicieli. Najważniejszym aspektem jest tutaj wykorzystanie chmury obliczeniowej jako narzędzia. Partnerstwo z Google Cloud dodatkowo rozszerza możliwości Chmury Krajowej.

Chmura Krajowa – możliwości

Projekt ma w swoich założeniach unowocześnienie kilku aspektów przedsiębiorstwa. Ponadto jego zadaniem jest optymalizacja niektórych kosztów, zarządzania oraz samej wygody pracy. Więcej informacji o całym przedsięwzięciu można znaleźć na stronie internetowej projektu Chmura Krajowa. Wprowadzenie chmury obliczeniowej do firmy może okazać się niesamowitym przeskokiem w jej wydajności. Nowoczesne narzędzia i systemy pozwalają także na łatwiejszą ekspansję przedsiębiorstwa oraz pewniejsze przewidywanie kolejnych kroków. Poza tym analizowanie zebranych danych może przynosić w ten sposób znacznie więcej informacji.

Chmura Krajowa niesie za sobą wiele zalet. Są to między innymi:

  • korzystanie z usług chmurowych, więc i z wszystkich narzędzi firmy, z dowolnego urządzenia i lokalizacji. Gwarantuje to wygodę wszystkich pracowników i właściciela;
  • bezpieczeństwo danych;
  • skalowanie zasobów w zależności od obecnego zapotrzebowania. Jest to oczywiście narzędzie niesamowicie przydatne podczas ekspansji przedsiębiorstwa;
  • wiele więcej… Chmura Krajowa posiada wiele ciekawych zalet, o których można przeczytać na stronie projektu.

Z całą pewnością jednym z bardzo istotnych aspektów jest partnerstwo z Google Cloud. Otwiera to projekt na całkiem nowe możliwości, które są w stanie jeszcze bardziej zrewolucjonizować polską gospodarkę.

Partnerstwo z Google Cloud

Google Cloud jako strategiczny partner Chmury Krajowej znaczy bardzo dużo dla całego projektu. Dzięki temu na terenie Polski przedsiębiorcy będą mieli dostęp do najnowszych technologii chmurowych. Zaawansowana chmura publiczna i innowacyjne narzędzia analityczne udostępniane przez światowego lidera tego typu usług stoją na najwyższym możliwym poziomie. Jest to swoista gwarancja jakości w kwestii całego przedsięwzięcia. Niesie to za sobą także spełnienie wymogów polskiego prawa dla tych, którzy korzystają z Google Cloud za pośrednictwem Chmury Krajowej. Umożliwia to szerzenie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w firmach z całego kraju. Dodatkowo partnerstwa tego typu sprawiają, że cały projekt jest godny uwagi i zaufania. Mamy pewność, że narzędzia będą stały na najwyższym poziomie i cała współpraca przebiegnie bez większych problemów. W ten sposób nawet duże firmy finansowe będą w stanie korzystać z usług chmury obliczeniowej. Takie partnerstwo przyciąga też inwestorów, którymi obecnie są PKO Bank Polski i Polski Fundusz Rozwoju. Większy budżet umożliwia wprowadzanie coraz lepszych rozwiązań dla klientów.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki