REKLAMA

Zygmunt Chajzer został twarzą nowej marki środków do prania. Mr. ZIGGI to proszki i płyny opierające się na innowacyjnej formule i nietypowym składzie, dzięki któremu osiągniemy znacznie lepszy efekt niż używając innych detergentów. Czym zatem wyróżnia się dezynfekujący proszek do prania Mr. ZIGGI? Czy naprawdę jest wart uwagi konsumentów?

Hipoalergiczny proszek do prania

Bezpieczny skład to podstawa każdego środka chemicznego. Tym bardziej w kwestii prania – wyjęte z pralki tkaniny nie powinny podrażniać delikatnej, wrażliwej skóry alergika. Proszek hipoalergiczny do prania Mr. ZIGGI nie wywołuje reakcji alergicznych. Jego skład jest wolny od silnych substancji zapachowych, które są szczególnie groźne dla cierpiących z powodu alergii wziewnych. Niektóre składniki nadające detergentom zapach potrafią utrzymywać się jeszcze długo po pozbyciu się środka, przez co stale podrażniają drogi oddechowe. Hipoalergiczny proszek to zatem podstawa uchronienia się przed niebezpiecznymi reakcjami organizmu na alergeny. Jego właściwości potwierdzają zaawansowane testy dermatologiczne – wykazują one bezpieczne działanie środków na wrażliwą skórę.

Dezynfekujący proszek do prania Mr. ZIGGI

Standardowe środki do dezynfekcji wymagają bardzo wysokiej temperatury wody – nawet 60 stopni Celsjusza. Niestety, nie jest to dobre dla struktury włókien pranych tkanin. Wyparzanie i poddawanie ich działaniu silnych substancji może doprowadzić do utraty jakości materiałów. Mr. ZIGGI to jedyny monoprodukt, który skutecznie dezynfekuje przy jedynie 40 stopniach Celsjusza. Dzięki temu delikatne materiały nie ulegną zniszczeniu. Proszki i płyny do prania są bezpieczne nie tylko dla skóry, ale i dla tkanin. Pozwalają pozbyć się z nich bakterii, grzybów, roztoczy kurzu domowego i innych drobnoustrojów bez naruszenia włókien. Właściwości dezynfekujące potwierdzają liczne uczelnie z całej Europy, a także Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rygorystyczne testy potwierdziły skuteczność produktów.

Bezpieczny dla środowiska proszek do prania

Z roku na rok produkujemy coraz więcej śmieci, jeszcze bardziej zanieczyszczając środowisko naturalne. Świadomi tego konsumenci sięgają po te produkty, których wpływ na ekosystem jest jak najmniejszy. Mr. ZIGGI stara się tworzyć produkty w jak największym stopniu biodegradowalne. Działania obejmują kilka kwestii:

  • skład – pozbawiony fosforanów i zeolitów, które nie rozpuszczają się w wodzie, a później osadzają na dnach jezior i rzek; jest w całości biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska, przede wszystkim ekosystemu wodnego;
  • produkcja – wytwarzające środki Mr. ZIGGI podlaskie zakłady Clovin SA zwracają uwagę na zużycie energii, dlatego korzystają z odnawialnych źródeł (paneli fotowoltaicznych) oraz stosują metodę suchą pozwalającą jeszcze bardziej ograniczyć pobór energii elektrycznej;
  • opakowanie – opakowanie Mr. ZIGGI jest wytworzone w 60% z odzyskanego w procesie recyklingu kartonu, a samo opakowanie produktu w całości nadaje się do ponownego użycia;
  • testy dermatologiczne – proszki i płyny do prania Mr. ZIGGI nie są testowane na zwierzętach, a ich właściwości potwierdzają rzetelne, zaawansowane badania laboratoryjne.

Więcej o proekologicznym działaniu produktów od Mr. ZIGGI można przeczytać na stronie https://mr-ziggi.pl/.

Wydajny i ekonomiczny proszek do prania – Mr. ZIGGI

Przy częstym i regularnym wykonywaniu prania, gdy cierpimy na alergię lub posiadamy małe dzieci, wydajność proszku to jedna z najważniejszych cech. Jeśli nie chcemy pójść z torbami przez ciągłe uzupełnianie zapasów chemii gospodarczej, zdecydujmy się na środki o skoncentrowanej formule. To wyjątkowo ekonomiczny wybór. Do przeprowadzenia standardowego prania z Mr. ZIGGi potrzebujemy znacznie mniejszej ilości produktu. Dzięki temu jedno opakowanie starczy nam na znacznie dłużej, a my zaoszczędzimy pieniądze i czas spędzony na zakupach.

Produkty Mr. ZIGGI – podsumowanie

Proszki i płyny do prania, których twórcą i ambasadorem jest Zygmunt Chajzer, to wyjątkowe produkty. Mr. ZIGGI łączy w sobie bezpieczny skład środka hipoalergicznego, skuteczne właściwości dezynfekujące, wydajność, ekonomiczność oraz zminimalizowany wpływ na środowisko naturalne. Możemy mieć zatem pewność, że pranie w nim jest odpowiednie zarówno dla wrażliwej skóry, delikatnych tkanin, jak i ekosystemu.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki