REKLAMA

Obecnie poruszanie się w obrębie miasta własnym samochodem przestaje być opłacalne, szczególnie w aglomeracjach, w których funkcjonuje komunikacja miejska. Na popularności zyskuje wynajem samochodów, zarówno jako rozwiązanie tymczasowe, jak i długoterminowe.

 

  1. Wypożyczalnia samochodów dla firm

  2. Wynajem aut dla osób prywatnych

  3. Wynajem samochodu na lotnisku

 

Wypożyczalnie samochodów kierują swoje usługi już nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych, które potrzebują samochodu na kilka godzin lub dni. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje w pełni profesjonalne, kompleksowe rozwiązania, pozwalające na komfortową podróż.

 

Wypożyczalnia samochodów dla firm

 

Wynajem samochodów w Katowicach to rozwiązanie dla firm, z którego korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców. Stanowi realną alternatywę dla leasingów firmowych, często jest od nich tańszy i atrakcyjniejszy pod względem rozliczenia w kosztach firmowych.

 

Przedsiębiorcy, którzy kupują samochód firmowy, mogą za niego zapłacić gotówką, wziąć kredyt celowy lub skorzystać z leasingu. Każda z tych form jest pod wieloma względami opłacalna, jednak rodzi szereg obowiązków, nie zawsze korzystnych podatkowo. Wynajem aut w Katowicach traktowany jest jako usługa, w związku z tym częściowo nie podlega pod przepisy podatkowe, związane z użytkowaniem samochodu w firmie. Wynajmowany pojazd nie jest własnością przedsiębiorcy, a więc zwykle nie ponosi on kosztów związanych z utrzymaniem samochodu w należytym stanie technicznym. W zamian za określoną opłatę może użytkować samochód, a przypadku konieczności naprawy dokonuje jej właściciel, czyli wypożyczalnia samochodów w Katowicach. To jednak nie jedyna korzyść – wynajmująca samochód firma nie musi płacić ubezpieczenia, które w przypadku nowych aut jest zwykle stosunkowo drogie. To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorstw, w których:

  • samochód użytkuje się nieregularnie, a jego utrzymywanie w firmie jest nieopłacalne,

  • wykorzystywane są pojazdy o specjalnym przeznaczeniu, np. auta ciężarowe, busy dostawcze, itp. 

 

Wykorzystując wynajem samochodów w Katowicach przedsiębiorcy mogą więc optymalizować koszty użytkowania pojazdów.

 

Wynajem aut dla osób prywatnych

 

Wynajem aut w Katowicach przez osoby prywatne cieszy się coraz większym powodzeniem. Dzięki tym usługom można cieszyć się z wygody podróżowania samochodem zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne, bez konieczności kupowania własnego pojazdu. Mieszkańcy dużych miast, którzy mają do dyspozycji komunikację miejską i rzadko przemieszczają się poza obręb miasta, zwykle nie potrzebują własnego samochodu. Kiedy staje się on niezbędny, mogą wynająć pojazd, a później zwrócić go do wypożyczalni. W zamian zobowiązani są uiścić opłatę za wynajem oraz ponieść koszty zużytego paliwa.

 

Wypożyczalnia aut w Katowicach posiada szeroki wybór samochodów, za każdym razem można więc wypożyczyć inne auto i dostosować koszt wynajmu do własnych możliwości. Cena uzależniona jest bowiem nie tylko od czasu wynajmu, ale również od marki i klasy samochodu. Wynajem aut typowo miejskich, o niewielkich gabarytach, jest znacznie tańszy niż wynajem samochodu z segmentu premium. Zwykle im dłuższy jest czas wynajmu, tym cena za jedną dobę spada. Ostatecznie za użytkowanie samochodu średniej klasy przez okres tygodnia klient zapłaci kilkaset złotych. Do całkowitego kosztu należy doliczyć cenę zużytego paliwa oraz ewentualnego mycia i odkurzania pojazdu.

 

Wynajem samochodu na lotnisku

 

Szczególnym zainteresowaniem osób prywatnych cieszy się wynajem samochodu na lotnisku. Korzystając z usług wypożyczalni przy porcie lotniczym można szybko i wygodnie przedostać się z lotniska do miejsca docelowego, niezależnie od tego, gdzie ono się znajduje. To bardzo atrakcyjna opcja – znając datę i godzinę przylotu, auto można zarezerwować już na kilka tygodni wcześniej i w ten sposób zabezpieczyć możliwość swobodnego poruszania się po mieście. Co więcej, auta nie trzeba zwrócić w miejscu wynajmu – można je oddać w inny sposób, dzięki czemu nie trzeba wracać na lotnisko tylko w celu rozliczenia usługi. Wynajem samochodu na lotnisku pozwala uniezależnić się od komunikacji miejskiej, ale również podróżować wygodnie i bez konieczności zbędnych przesiadek.

 

Co więcej, wynajem samochodów w okolicach lotniska to usługa, z której można skorzystać nie tylko w Polsce. Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car to firma międzynarodowa, która specjalizuje się w wynajmie samochodów i działa na terenie kilkunastu państw europejskich oraz w Australii! Zatem niezależnie czy podróż ma charakter prywatny, turystyczny, czy biznesowy, w tej wypożyczalni można uzyskać wygodny i w pełni sprawny środek transportu, gotowy do odbioru w wyznaczonym terminie. Dodatkowym atutem jest minimalna ilość formalności, jakich trzeba dopełnić, aby wynająć samochód, i niska, atrakcyjna cena. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dlatego jej oferta jest elastyczna i przystępna dla każdego klienta, niezależnie od zasobności portfela.

 

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Car Hire Poland Sp. z o. o. https://www.enterpriserentacar.pl/

Wolności 90

42-625 Ożarowice

https://www.enterpriserentacar.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow/lokalizacje/polska/katowice.html

+48 800 702 891

+48 58 621 06 06

 +48 800 702 893

Wszystkie lokalizacje: https://www.enterpriserentacar.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow/lokalizacje.html

 

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki