REKLAMA

Spotkania biznesowe niekiedy wymagają wyjazdów w delegację. Wiele konferencji i targów odbywa się w stolicy, a taki wyjazd służbowy można zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Mimo wszystko znalezienie wolnego pokoju w hotelu może być trudne, gdyż organizator nie zawsze zapewnia zakwaterowanie.

Jeśli jedziesz na weekend do stolicy na spotkanie biznesowe, powinieneś zadbać o wygodny nocleg. Miejsce w dobrej lokalizacji, z świetnym dojazdem i pełnym wyposażeniem. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się apartamenty. Warszawa Śródmieście jest dzielnicą, gdzie znajduje się sporo wysokiej klasy hoteli, ale apartamenty na wynajem nie odbiegają od nich standardem – a często są nawet lepsze.

Wyposażenie, które czyni wnętrze funkcjonalnym

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, warto zdecydować się na apartamenty do wynajęcia. Warszawa jest miastem, gdzie wyróżniają się one nie tylko bogatym wyposażeniem, ale również przystępną ceną w porównaniu z ofertą hotelową. To zarówno jednopokojowe przestronne lofty, jak i mieszkania wielopokojowe. Do dyspozycji wynajmującego jest Wi-Fi, dlatego nie ma problemu z wykonywaniem  obowiązków zawodowych zdalnie, przesyłaniem podpisanych na delegacji umów czy oferty handlowej potencjalnych kontrahentów. Można skorzystać z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, a bliskość sklepów sprawia, że poza lunchami biznesowymi, nie musisz stołować się w drogich restauracjach w centrum – masz możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. W apartamencie można również się zrelaksować i obejrzeć wieczorem film. Całe mieszkanie z kuchnią i łazienką jest wyłącznie do Twojej dyspozycji – nie musisz przejmować się tym, że ktoś może Ci przeszkodzić.

Wiele osób decyduje się na wynajem pokoju w hotelu. Te jednak nie dają tyle przestrzeni i swobody co apartamenty. Warszawa Wola , Centrum, Mokotów – wygodne apartamenty znajdziesz w każdej dzielnicy, nawet w tych okolicach, gdzie nie zmieści się zwykły hotel. Ponadto, każdy apartament wyróżnia się unikalnym wystrojem i stylem – nie znajdziesz dwóch identycznych! Dlatego jest to rozwiązanie dla każdego, kto nie chce po raz kolejny przebywać w jednakowych pokojach hotelowych.

Jak zarezerwować pobyt w apartamencie? Ile kosztuje apartament?

Rezerwacja apartamentu jest niezwykle prosta. Wystarczy wejść na stronę ofertową i wybrać
odpowiednie parametry, używając filtrowania wyników pod względem miejsca, daty rezerwacji, liczby
pokoi, a także liczby osób, które mogą skorzystać z oferty. Jednocześnie w apartamencie może być
zakwaterowanych nawet 8 osób, dlatego jeden może być wynajęty nawet dla kilku pracowników
będących w delegacji, co niewątpliwie zmniejsza koszty. Wynajem apartamentu w Warszawie to koszt od około 200 złotych za noc. Czasem zdarzają się promocje, zwłaszcza z dużym wyprzedzeniem, dlatego najlepiej noclegi rezerwuj jak najszybciej. Pamiętaj też, że do apartamentów często wlicza się dodatkowa opłata za sprzątanie, która wynosi tyle samo – bez względu na okres rezerwacji. W niektórych rejonach Polski dodatkowo zostanie naliczona opłata klimatyczna.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki