Średnia długość życia człowieka we współczesnym świecie cały czas się zmniejsza pod wpływem tak zwanych chorób cywilizacyjnych.  Dlaczego tak się dzieje?

REKLAMA

Odpowiedź jest prosta: osoba jako żywy organizm istnieje i zależy od słabego naturalnego pola magnetycznego Ziemi, którego normalna siła wynosi 4200 gausów.  Jednak konsekwencja szybkiego rozwoju ludzkości ma negatywny wpływ na działania tego pola, więc dziś jego pojemność wynosi od 2000 do 2500 gausów. A to niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie i odporność naszego organizmu.  Ziemskie pole magnetyczne jest podstawą życia na Ziemi.  Do zdrowego życia człowiek potrzebuje go nie mniej niż powietrza, wody, ciepła i jedzenia. Ponad 50 lat temu słynny japoński naukowiec, dr Nakagawa, opisał nowy zespół (chorobę), który dotyka ogromną liczbę ludzi na Ziemi, i nazwał go „zespołem niedoboru słabego pola magnetycznego”. I tak, dr Nakagawa doszedł do najpoważniejszego wniosku, który umożliwił wyizolowanie dużej liczby chorób. Głównym objawem tego zespołu jest: ogólne osłabienie, zwiększone zmęczenie, zmniejszona wydajność, słaby sen, ból głowy, ból stawów i kręgosłupa, patologia układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia trawienne, zaburzenia równowagi hormonalnej w organizmie. Kiedy zewnętrzne pole magnetyczne jest osłabione lub nieobecne (odległość od powierzchni ziemi wynosi więcej niż 3-5 metrów), ciało znajduje się w krytycznej sytuacji.  Mieszkańcy megamiast mieszkający i pracujący w  warunkach braku słabego polia magnetycznego, w czasie gdzie to pole magnetyczne Ziemi jest najbardziej optymalne (morze, las, rzeki,) podczas wakacji, zauważają poprawę ich stanu, obserwują regulację ciśnienia krwi, sen jest znormalizowany, a ból stawów jest zmniejszony  jak również i kręgosłupa. Właśnie dlatego człowiek potrzebuje stałego słabego pola magnetycznego Ziemi.  Ale jak przekazać to osobie która mieszka w warunkach zabetonowanej  dżungli, lub mieszka na czwartym piętrze.  Wszystko jest dziś bardzo proste i dostępne.  Japończycy już od dawna o tym wiedzą, a Koreańczycy używają tego codziennie, wykorzystują właściwości ceramiki Moksa.  Osobliwy  skład ceramiki i właściwości minerałów, z których jest wytwarzana , pozwalają na ciągłe przebywanie w warunkach słabego pola magnetycznego Ziemi.  Jednym ze składników ceramiki jest skała wulkaniczna, która stale pełni rolę magnetyczną Ziemi.  Z kolei, gdy dana osoba leży na ceramice Moksa, siedzi lub śpi przez całą noc, ma to bardzo korzystny wpływ na fizyczne i psychiczne samopoczucie osoby, nie rozwija się wtedy zespół słabego pola magnetycznego, znika ból stawów, kręgosłupa, osoba jest silna i ma spokojny sen.

Ceramika Moksa zawarta w produktach Medical Moksa  poza słabym polem magnetycznym wydziela długą falę podczerwoną która poprzez Efekt termiczny w głębokich warstwach tkanek powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co poprawia krążenie krwi i powoduje dobre samopoczucie. Korzyści ciepła podczerwonego, to przede wszystkim: efekt przeciwbólowy, zmniejsza stres i zmęczenie, poprawia krążenie krwi, poprawia system immunologiczny, usuwa toksyny, wzmacnia system sercowo-naczyniowy, Stymuluje aktywność i metabolizm.

Właśnie długie fale podczerwone połączone z naturalnym polem magnetycznym Ziemi pozwalają na regenerację i stabilizację w organizmie człowieka. Dlatego warto korzystać z ceramiki moksa nawet 24 godziny na dobę.

 

Lek. med. kardiolog Mikołaj Garnaga

 

www.medicalmoksa.com

Z refundowanych zabiegów na urządzeniach Medical Moksa można skorzystać w salonach dystrybucji Medical Moksa w Jaworznie i Gliwicach.

  1. Grunwaldzka 204 A , 43-600 Jaworzno tel. 798-345-600
  2. Czwartaków 12, Gliwice 44-121 tel. 500-023-332

 

Z zabiegów Medical Moksa można korzystać w salonach bez skierowania przez okres pół roku zupełnie bezpłatnie.  Zadzwoń i zapisz się już dziś!!!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki