Jak wygląda harmonogram wizyt duszpasterskich w Jaworznie w przyszłym tygodniu (13 stycznia – 19 stycznia)? Poniżej znajdziecie harmonogram kolędy na przyszły tydzień dla jaworznickich parafii.

Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny:

REKLAMA

13 stycznia (poniedziałek)
Od godz. 15
ul. ie – bloki JTBS 14,16,18,20 (wg kolejności numerów), następnie ul. Skowronków – bloki JTBS 25,27 (wg kolejności numerów)
ul. Szymanowskiego 12,14,16; ul. Tuwima 1,3,5,7, ul. Chopina 21,23.
ul. Wschodnia – bloki nr 1,3 ( wg kolejności numerów)

14 stycznia (wtorek)
Od godz. 1500
ul. Zacisze – bloki nr 7,9,11(wg kolejności numerów)
ul. Cyprysowa 7 (1-30) oraz 9 (1-42).
ul. Wschodnia – bloki nr 5,7 (wg kolejności numerów)

15 stycznia (środa)
Od godz. 1500
ul. Urzędnicza 3 (1-45).
ul. 11 Listopada 1 (1-21) następnie dom prywatny nr 5 oraz 13 (1-39).
ul. Boczna 6,8,10

16 stycznia (czwartek)
Od godz. 1500
ul. Nosala 1 (1-60).
ul. Słowackiego (od Rynku), ks. Stojałowskiego (od Obrońców Poczty Gd.) i Mały Rynek.
ul.Grunwaldzka (od cmentarza domy prywatne nr nieparzyste 79 – 145 i nr 102) oraz ul. Żwirki i Wigury i ul. Mieszka I.

17 stycznia (piątek)
Od godz. 1500
ul. Nosala 1 (61-105).
ul. Krzywa 13 (1-45).
ul. Bulgi 41 – 618.

18 stycznia (sobota)
Od godz. 900
ul. Podwale 57 – 69 (najpierw blok nr 57 od mieszkania nr 31, następnie nr 59, potem bloki nr 61,63,65,67,69 wg kolejności numerów).
ul. Szymanowskiego 18,20; ul. Matejki 28,30,32; ul. Tuwima 9,11,13.
ul. Św. Wojciecha – bloki JTBS 66,68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,90, 92, 94,96,98
ul. Matejki 24 (a-h) oraz 26 (a-e), potem ul. Dwornickiego blok nr 9.

Parafia pw. św. Elżbiety Węgierskiej w Szczakowej

Poniedziałek 13 stycznia
Ks. Prob.od godz. 9.00 ul. Kościuszki 6 a, b, c, Kolejarzy 41
Ks. Marek od godz. 9.00 ul. Ujejskiego numery parzyste

Wtorek 14 stycznia
Ks. Prob.od godz. 9.00 ul. Wąska 1 i 3
Ks. Marek od godz. 9.00 ul. Kazimierza Wielkiego i dom przy Bukowskiej

Środa 15 stycznia
Ks. Prob.od godz. 9.00 ul. Gagarina 13, 6, 2
Ks. Marek od godz. 9.00 ul. Wąska 2 i domy prywatne przy Ogrodowej i ul. Bolesława Chrobrego

Czwartek 16 stycznia
Ks. Prob.od godz. 9.00 ul. Kraszewskiego
Ks. Marek od godz. 9.00 ul. Koszarowa 9,11,15,16, Gagarina 9

Piątek 17 stycznia
Ks. Marek od godz. 9.00 Kolejarzy 10,12,14,35,37,39

Sobota 18 stycznia
Ks. Marek od godz. 9.00 ul. Kościuszki 10a, 10b, 12
Dodatkowa: od godz. 9.00

Parafia Miłosierdzia Bożego w Borach

Poniedziałek 13 stycznia – od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej Domki Fińskie,
ul. Kołłątaja, ul. Dziubka, ul. Stoleckiego;
ks. Andrzej – ul. Hetmańska od 60 do 96.

Wtorek 14 stycznia – od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Grodzka i Chrzanowska od ul. Grodzkiej do Ratownictwa;
ks. Andrzej – ul. Zakole i ul. Hetmańska od 102.

Środa 15 stycznia – od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Stroma od nr 1;
ks. Andrzej – ul. Niemcewicza przy piekarni i ul. Graniczna.

Czwartek 16 stycznia – od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Tetmajera od ul. Krakowskiej do Przyjaźni i Przyjaźń;
ks. Andrzej – ul. Tetmajera od 1 do 40.

Piątek 17 stycznia – od godz. 9:30
ks. Andrzej – ul. Rolna, Gołębia i Ciasna.

Sobota 18 stycznia – od godz. 9:30
ks. Andrzej – ul. 1 Maja, ul. Rodziewiczówny, ul. Domsa oraz
po południu ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 64.

Parafia św. Barbary na Podłężu

Poniedziałek, 13 stycznia od godz. 9.00
Aleja 76, 64
Aleja 82, 84
Grunwaldzka 225
Grunwaldzka 221, 223

Wtorek, 14 stycznia od godz. 9.00
Grunwaldzka 227, 229
Grunwaldzka 219, 213
Grunwaldzka 211, 215
Grunwaldzka 209, Grunwaldzka 181, domy przy ul. Ławczanej, Grunwaldzka 235

Środa 15 stycznia od godz. 9.00
Brodzińskiego 17, 19, 21
Brodzińskiego 23, 25
Brodzińskiego 27, 29
Fredry 18, 20

Czwartek 16 stycznia od godz. 9.00 – zakończenie kolędy
Fredry 22, 24, 26
Fredry 28, 30, 34
Leśna 76, 78, 84
Leśna 80, Aleja 12

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Ciężkowicach

13 stycznia PONIEDZIAŁEK
9.00 ul. Turystyczna ( od końca )
9.00 ul. Cichy Kącik ( od końca ) , Głowacza i ul. Ks. Ciuby

14 stycznia WTOREK
9.00 ul. Gródek ( od końca )
9.00 ul. Gojawiczyńskiej ( od końca ) , Zawiszy Czarnego ( od końca ) i ul. Gierymskiego

15 stycznia ŚRODA
9.00 ul. Dworcowa i ul. Br. Śniadeckich
9.00 ul. Kiepury ( od końca ) , ul. Łąkowa i ul. Poległych ( od końca )

16 stycznia CZWARTEK
9.00 ul. Żeńców i ul. Zdrojowa ( od końca )
9.00 ul. Budowlana ( od końca )

17 stycznia PIĄTEK
9.00 ul. Grabańka ( od końca )
9.00 ul. Leszczynowa ( od końca )

18 stycznia SOBOTA
9.00 ul. J. Kruka ( od końca ) i ul Spokojna
9.00 ul. Ludowa ( od końca )

Jeżeli kogoś nie było w domu w czasie wizyty duszpasterskiej, a chciałby przyjąć kolędę, księża proszą o zgłoszenie – odwiedzą te rodziny w sobotę 25 stycznia.

Parafia św. Krzyża w Jeleniu

7 stycznia WTOREK – od g. 9.00 ul. Celników, Rynek i Flisaków
8 stycznia ŚRODA – od g. 9.00 ul. Wygoda od nr 5 do autostrady
9 stycznia CZWARTEK – od g. 9.00 ul. Na Stawach i Bagno
10 stycznia PIĄTEK – od g. 9.00 ul. Ks. Sulińskiego od końca do Rynku

Parafia pw. św. Jana Kantego w Niedzieliskach

13 stycznia (Poniedziałek) godz. 9.00
Granitowa 2, 4, 6
Złota 1, 2, 4, 6

14 stycznia(Wtorek) godz. 9.00
Piekarska 10, 12, 14, 16

15 stycznia(Środa) godz. 9.00
Granitowa 8, 10, 12
Bursztynowa 4 i Granitowa 9

16 stycznia(Czwartek) godz. 9.00
Piekarska 18, 20 i Marmurowa 1
Diamentowa 1, 2, 3, 6

17 stycznia(Piątek) godz. 9.00
Marmurowa 2, 3, 4, 5
Diamentowa 4, 8, 10

18 stycznia(Sobota) godz. 9.00
Marmurowa 11, 13 i Tęczowa 4
Tęczowa 2, 6, 8, 10

19 stycznia(Niedziela) godz. 15.00
Tęczowa 1

Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Os. Stałym

PONIEDZIAŁEK 13 stycznia
9.00 ul. Partyzantów 24,26,28,30
15.00 ul. Kalinowa 17
9.00 ul. Jaśminowa 27
14.30 ul. Katowicka 6a
9.00 ul. Tysiąclecia 2,4,6,8,10, 12,14.

WTOREK 14 stycznia
9.00 – ul. Langego 14, 16, 18.
15:00- ul. Kalinowa 15
9.00 – ul. Inwalidów Wojennych 1, 3, 5a, 15
9.00 – ul. Klonowa 11
14.00 – ul. Klonowa 4

ŚRODA 15 stycznia
9.00 – ul. Sempołowskiej1, 3, 5
15:00- ul. Sempołowskiej 7, 9.
14.00 – ul. Energetyków 11 (koszarowiec) i Wojska Polskiego
9.00 – ul. Klonowa 7
14.00 – ul. Klonowa 5

CZWARTEK 16 stycznia
9.00 – ul. Kalinowa 13, 23
9.00 – ul. Kościuszkowców 2, 4, 6
9.00 – ul. Klonowa 13
14.00 – ul. Klonowa 6

PIĄTEK 17 stycznia
9.00 – ul. Armii Krajowej 8, Kalinowa 21
9.00 – ul. Kościuszkowców 8, 10, 12, 14
11.00 – ul. Klonowa 3
15.00 – ul. Klonowa 1

SOBOTA 18 stycznia
9.00 – ul. Kalinowa 11
9.00 – Wita Stwosza i Puszkina w SP5
9.00 – ul. Jaśminowa 17,19,21,23

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Byczynie

Poniedziałek 13 stycznia
1/ g. 9.oo – ul. Ćwiklińskiej – od końca
2/ g. 9.oo – ul. Hallera – od Bauszteli

Wtorek 14 stycznia
1/g. 9.oo – ul. Rudników – parzyste 2 – 52 i nieparzyste 31 – 1
2/ g. 9.oo – ul. Laskowiec – od młyna, Rezedowa – od 1 i Żytnia – od 32

Środa 15 stycznia
1/ g. 9.oo – ul. Barana – od1 i Olszynowa – od 17
2/ g. 9.oo – ul. Jasińskiego – od końca i Tulipanowa – od końca

Czwartek 16 stycznia
1/ g. 9.oo – ul. Drzymały – od końca, Łanowa – od końca, Gwardzistów – nieparzyste 147 – 153a
2/ g. 9.oo – ul. Gwardzistów – nieparzyste 1 – 145a

Piątek 17 stycznia
1/ g. 9.oo – ul. Gwardzistów – parzyste 148 – 7o
2/ g. 9.oo – ul. Liliowa – od 1, Potokowa, Chryzantemowa i Odrzywołek

Sobota 18 stycznia
1/ g. 9.oo – ul. Gwardzistów – parzyste 2 – 68
2/ g. 9.oo – ul. Wysockiego – od 1 i Astrów – od 1

Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Narodowej

13 stycznia PONIEDZIAŁEK
Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” – domy prywatne od numeru 1, ulica Czwartaków.
Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” bloki 29, 31, 35.

14 stycznia WTOREK
Godzina 9:00 ulica Fryderyk, Orzeszkowa, Bema
Godzina 9:00 ulica Nowowiejska, Dziunikowskich

15 stycznia ŚRODA
Godzina 9:00 ulica Fortuna, ulica Starowiejska – od Osiedla Stałego
Godzina 14:00 ulica Dąbrowska od numeru 69 do ulicy Spółdzielczej
Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” blok 15, 17, 13, 19, 37
Godzina 16:00 ulica Górników z „Danuty” blok 33

16 stycznia CZWARTEK
Godzina 12:00 ulica Brzozowa od numeru 1
Godzina 9:00 ulica Wybickiego – od numeru 1

17 stycznia PIĄTEK
Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” bl. 27
Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” bl. 25

Parafia pw. Narodzenia NMP w Długoszynie

13 stycznia 14.00 – Upadowa
14 stycznia 14.00 – Chropaczówka od kościoła do 80
15 stycznia 14.00 – Chropaczówka od 38 do 84 i Jurajska
16 stycznia 14.00 – Długosza od 16 do lasu
17 stycznia 14.00 – Długosza od 14 do kościoła
18 stycznia 9.00 – Dąbrowskiego od p. Oleksy

Parafia pw. św. Karola Boromeusza na Starej Hucie

poniedziałek – 13 stycznia – ul. Ogrodnicza, od godz. 15.30 ul. Partyki 1
wtorek – 14 stycznia – od godz. 15.00 ul. Pułaskiego (od ul. Asnyka)
środa – 15 stycznia – ul. Reja
czwartek- 16 stycznia – ul. Asnyka
piątek – 17 stycznia – ul. Gościnna, od godz. 15.30 ul. Azot 2B
sobota – 18 stycznia – ul. Partyki 2 oraz Partyki 3

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki