Jak wygląda harmonogram wizyt duszpasterskich w Jaworznie w przyszłym tygodniu (6 stycznia – 12 stycznia)? Poniżej znajdziecie harmonogram kolędy na przyszły tydzień dla poszczególnych jaworznickich parafii.

Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny:

REKLAMA

7 stycznia (wtorek)
Od godz. 15:00
ul. Grunwaldzka 38 (wg kolejności numerów).
ul. Grunwaldzka 40 (wg kolejności numerów).
ul. Różana 1 (1-18), 2 (1-18), ul. Krakowska 4.
Od godz. 15:30
ul. Grunwaldzka 45 abcd, a następnie ul. Grunwaldzka 41,43,47

Od godz. 16:00
ul. Urzędnicza 1 (1-45).

8 stycznia (środa)
Od godz. 15:00
ul. Szelonka (od dawnych torów w kierunku Azotki).
ul. Grunwaldzka 36 (wg kolejności numerów).
ul. Paderewskiego 45,47,49 (wg kolejności numerów).
ul. Bulgi 1/1 – 3/18.
ul. Paderewskiego 44 (46-75) oraz 51 (46-60).

Od godz. 15:30
ul. Bulgi 7/1 – 8/21, najpierw dom prywatny z ul. Tuwima nr 27.
ul. Paderewskiego 44 (1-45)

9 stycznia (czwartek)
Od godz. 15:00
ul. Olszewskiego 2 (43-84).
ul. Gliniana 8 (1-45).

Od godz. 15:30
ul. Olszewskiego 2 (85-126).

Od godz. 16:00
pl. św. Jana 3 (1-45).
ul. Gliniana 6 (1-45).
ul. Gliniana 6 (46-90).

Od godz. 17:00
ul. Gliniana 1 (1-45)

10 stycznia (piątek)

Od godz. 15:00
ul. Wandy 68 (1-58).
ul. Wandy 60 (1-52).
ul. Wandy 56 (1-52).

Od godz. 16:00
ul. Urzędnicza 18 (1-20), oraz domy prywatne od góry w dół.
ul. Wandy 62 (1-40).

Od godz. 16:30
ul. Wandy 70 (1-50).

11 stycznia (sobota)
Od godz. 9:00
ul. Podwale: najpierw domy prywatne od kościoła oraz bloki nr 53 i 55 (wg kolejności numerów).
ul. Lipowa (od nr 1 w stronę ul. Podwale) oraz ul. Cyprysowa – w dół (domy prywatne).
ul. Paderewskiego domy prywatne nr 50 i 52, domy przy ul. Kadłubka, następnie ul. Grunwaldzka od nr 122 do 188 (numery parzyste), potem ul. Działkowa (od ul. Piekarskiej do ul. Podwale).
ul. Chopina 17-9 i ul. Szymanowskiego 1,2.
ul. Matejki 20 (1-60) oraz 22 (1-27), potem ul. Dwornickiego blok nr 7.
ul. Matejki 5-17 i ul. Dwornickiego (numery nieparzyste od Matejki w dół do nr 5 włącznie).

Parafia pw. św. Elżbiety Węgierskiej w Szczakowej

Wtorek 7 stycznia
Ks. Prob. od godz. 9.00 ul. Słowiańska, Gagarina 11.
Ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Moździerzowców numery nieparzyste, Dolomitowa.
Ks. Marek od godz. 18.00 ul. Gagarina 4 i 15, Dąbrówka.

Parafia Miłosierdzia Bożego na Borach

Wtorek 7 stycznia
ks. Proboszcz – od godz. 9:30- ul. Krakowska od Stadionu;
ks. Andrzej – od godz. 15:30 – ul. Byczyńska od Krakowskiej.

Środa 8 stycznia – od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Bielany i Wieniawskiego (od góry).

Czwartek 9 stycznia
ks. Proboszcz – od godz. 9:30 – ul. Bielańska i Konarskiego;
ks. Andrzej – od godz. 15:30 – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 1a, 1b, 1c.

Sobota 11 stycznia 2020 – od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Prześlaków;
ks. Andrzej – ul. Hetmańska od 1 do 58.

Parafia św. Barbary na Podłężu

We wtorek 7 stycznia
Od godz. 9.00 – 1. Aleja 44, Towarowa 79
Od godz. 12.00 – 2. Aleja 41, Wilcza 56
od godz. 15.00 – 3. Wilcza 52, 54
od godz. 15.00 – 4. Towarowa 75, 77

W środę, 8 stycznia
od godz. 9.00 – 1. Towarowa 71, 65
od godz. 13.00 – 2. Aleja 26
od godz. 16.00 – 3. Towarowa 42
od godz. 16.00 – 4. Towarowa 63

W czwartek, 9. 01. 2020 r.
od godz. 15.00 – Towarowa 73, Towarowa 67
od godz. 15.00 – Towarowa 69
od godz. 16.00 – Aleja 50

W piątek, 10 stycznia
od godz. 15.00 – Aleja, Aleja 54
od godz. 16.00 – Aleja 48, Aleja 70

W sobotę, 11. 01. 2020 r. od godz. 9.00 – Aleja 52, Aleja 58, Aleja 60, Aleja 62, 68

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Ciężkowicach

7 stycznia WTOREK
9.00 ul. 29 Listopada ( od końca )
15.00 ul. Jodłowa ( od końca ) i ul. Ptasia

8 stycznia ŚRODA
9.00 ul. ks. A. Mroczka ( Nr. nieparzyste od końca do nr. 81 )
9.00 ul. ks. A. Mroczka ( Nr. parzyste od końca do nr. 82 )

9 stycznia CZWARTEK
9.00 ul. Ks. A. Mroczka ( Nr. parzyste od początku do Nr. 80 )
9.00 ul. Ks. A. Mroczka ( Nr. nieparzyste od początku do Nr. 79 )

10 stycznia PIĄTEK
9.00 ul. Klinowa ( od ul. Ks. Mroczka )
15.00 ul. Zapolskiej , Sowińskiego i Bałuckiego

11 stycznia SOBOTA
9.00 ul. Drozdowa ( od końca )
9.00 ul. Zabłocie ( od końca )

Parafia św. Krzyża w Jeleniu

7 stycznia WTOREK – od g. 9.00 ul. Celników, Rynek i Flisaków
8 stycznia ŚRODA – od g. 9.00 ul. Wygoda od nr 5 do autostrady
9 stycznia CZWARTEK – od g. 9.00 ul. Na Stawach i Bagno
10 stycznia PIĄTEK – od g. 9.00 ul. Ks. Sulińskiego od końca do Rynku

Parafia pw. św. Jana Kantego w Niedzieliskach

6 stycznia (poniedziałek – Objawienie Pańskie) godz. 15.00
1. Grunwaldzka 276
Grunwaldzka 216

7 stycznia (wtorek)
15.30 Grunwaldzka 272
16.00 Grunwaldzka 276 A

8 stycznia (środa)
9.00 Szczakowska blok 4
18.00 Grunwaldzka 218

9 stycznia (czwartek)
16.30 Bursztynowa 2
16.00 Bursztynowa 1

10 stycznia (piątek)
16.30 Bursztynowa 5
16.00 Bursztynowa 3

11 stycznia (sobota) godz. 9.00
Wachlowskiego

12 stycznia (niedziela) godz. 15.00
Piekarska 6
Cegielniana 30, 34

Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Os. Stałym

WTOREK 7 stycznia
15.30 – Al. Tysiąclecia 9, 11, 13, 15, 17, 19.
9.00 – Klonowa 15
9.00 – Morcinka 1,3,5,7,2,4,6,8,
15.00 – Morcinka 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
9.00- Jaśminowa 9, 11, 13, 15

ŚRODA 8 stycznia
9.00 – Warskiego 1, 3, 2, 4
16.00 – Katowicka (domki)
9.00 – Łukasiewicza 1,3,5,7 i 4,6, i 9 a i b
15.00 – Skłodowskiej 1 abc, Skłodowskiej 2-4, Sawicka 1,3, Sawicka 5
9.00- Kwiatowa 4

CZWARTEK 9 stycznia
9.00 – Powstańców Śl. 8, 10, 11, 13, 12, 14, 16.
15.00 – Powstańców Śl. 15, 17.
15.00 – Armii Krajowej 1
9.00 – Staffa 1,3,2,4,6,5,7
15.00 – Partyzantów 38.
9.00- Kalinowa 7ab

PIĄTEK 10 stycznia
9.00 – Kamińskiego 20, 22.
15.00 – Partyzantów 2, 4, 6.
14.00 – Armii Krajowej 3
9.00 – Kusocińskiego 2,4,3,5,7, Powstańców Śl. 1,3,5,7,2,4,6,9,
15.00 – Wyczółkowskiego 1, 3, 2, 4, 5, 7, 6, 8.
14.00 – Starowiejska 17

SOBOTA 11 stycznia
9.00 – Kalinowa 9
9.00 – Jaśminowa 25
9.00 – Jabłoniowa
14.00- Kalinowa 7

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Byczynie

Wtorek 7 stycznia
9.oo – ul. Na Stoku – nieparzyste 5 – 1o5
9.oo -ul. Modrzewiowa-od 18 i Na Stoku – parzyste 92-72 i nieparzyste 1o7-143

Środa 8 stycznia
9.oo – ul. Na Stoku – parzyste 2 – 7o
15.3o – ul. Dębnicka – od 1

Czwartek 9 stycznia
9.oo – ul. Abstorakich – parzyste 2 – 96; początek – od 12.a
15.3o – ul. Rumiankowa – od Abstorskich

Piątek 1o stycznia
9.oo – ul. Wiosny Ludów 2ooc – 2ood, Abstorskich – parzyste 138 – 1oo i nieparzyste 63 – 25
9.oo – ul. Abstorskich – nieparzyste 1 – 23 i Pyrzowiec -od 1

Sobota 11 stycznia
9.oo – ul. Żukowa – od końca
9.oo – ul. Pszeniczna – od końca

Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Narodowej

7 stycznia WTOREK
9:00 ulica Górników z Danuty blok 23
9:00 ulica Górników z Danuty blok 21

8 stycznia ŚRODA
9:00 ulica Łubowiec – od numeru 2
14:00 ulica Elektryków, ulica Lichtańskiego

9 stycznia CZWARTEK
9:00 ulica Strażacka, Szkolna, Reymonta
14:00 ulica Sucharskiego

10 stycznia PIĄTEK
9:00 ulica Długoszyńska – Domki Sigma Górników i Energetyków
17:30 ulica Gajowa i ulica Gromadzka
14:00 ulica Wolna, ulica Jasiugi

11 stycznia SOBOTA
9:00 ulica Katowicka – od numeru 29 w kierunku Osiedla Stałego, powrót drugą stroną w kierunku Łubowca – zakończenie numer 29 przy plebani.
9:00 ulica Długoszyńska od Osiedla Stałego w kierunku ulicy Katowickiej

Parafia pw. Narodzenia NMP w Długoszynie

7 stycznia 14.00 – Dębowa Stokrotki
8 stycznia 14.00 – Chropaczówka od kościoła do 81
9 stycznia 14.00 – Prosta (nowa)
10 stycznia 14.00 – Kręta Myśliwska Napierskiego
11 stycznia 9.00 – Prosta od 25 do 78

Parafia pw. św. Karola Boromeusza na Starej Hucie

wtorek – 7 stycznia – ul. Staszica, ul. Stawowa
środa – 8 stycznia – ul. Konopnickiej, Czarneckiego, Robotnicza
czwartek – 9 stycznia – ul. Matejki od Ronda, Budryka od Fabrycznej, Spacerowa
piątek – 10 stycznia – ul. Traugutta – od Asnyka
sobota – 11 stycznia – Azot VII, Azot VIII

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki