Jaworznianki – Wiktoria Knapek, Anita Sośnierz, Emilia Nawara,
Wolontariuszki 28. Finału WOŚP

od lewej Emilia Nawara, Anita Sośnierz, Wiktoria Knapek
REKLAMA

Wiktoria Knapek – drugi raz była wolontariuszką WOŚP, jest uczennicą SP nr 16, jest harcerką Jaworznickiej Drużyny Starszoharcerskiej „Piorun”. Jej pasją od roku jest gra na ukulele, jak mówi to bardzo pocieszny instrument. Wiktoria lubi też rysować, szczególnie postaci z bajek i animy. Jest właścicielką dwóch kanarków, dwóch znalezionych kotów i psa. Brała udział w akcjach wolontariackich na rzecz swojego szczepu.

Anita Sośnierz – studentka Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Nauk Społecznych kierunków Socjologia i Wiedza o współczesnym społeczeństwie. Od 12 lat jest wolontariuszką WOŚP , jest harcerką 17 Drużyny Wodnej Próbnej „Smuga cienia„ działa w ZHP od 7 lat. Trenuje żeglarstwo regatowe od 8 lat, pisze własne książki, interesuje się wojskiem i militariami. Jej pupilem jest kanarek .

Emilia Nawara – jest uczennicą SP nr 2, jest harcerką 22 Jaworznickiej Drużyny Harcerskiej „Ventus”. W tym roku była po raz pierwszy wolontariuszką WOŚP. Od dwóch lat gra na gitarze. W tym roku rozpoczęła naukę jazdy konnej. Interesuje się rysowaniem, ostatnio rysowała postaci z bajki Disneya – Lilo i Stich. Emilia jest właścicielką 4 zwierzątek: psa, rybki, chomika i pająka.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki