REKLAMA

Odpowiednie zarządzanie firmą to złożony proces, który tworzony jest z wielu elementów. Czasami nawet lekki błąd potrafi przysporzyć sporo problemów osobie, która się tym zajmuje. Czy w dzisiejszych czasach jest sposób, aby cały proces ułatwić i zredukować jego czas? Z pomocą przychodzi program kadrowo płacowy iPersonel, który pozwala automatyzować większość obowiązków i redukuje ryzyko wystąpienia błędu do minimum. Korzystając z takich rozwiązań uzyskujemy dostęp do wielu narzędzi i bezpiecznej przestrzeni do magazynowania poufnych danych.

Wygodne monitorowanie i planowanie pracy

Dzięki iPersonel planowanie zadań i monitorowanie postępów będzie proste. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie rozdzielanie obowiązków pomiędzy poszczególnych pracowników, monitorowanie ich czasu pracy oraz sprawdzanie action planów, przez co pracodawca uzyskuje dostęp do niezbędnych informacji na temat jego zespołu. Wiodące firmy i ich skupienie na odpowiednim planowaniu i monitorowaniu postępów ukazują jak ważnym elementem jest ten proces. Wiedząc jakie korzyści może przynieść to dla organizacji warto zaopatrzyć się w narzędzia, które pozwolą na sprawne wprowadzenie tego rozwiązania w swojej firmie.

Niezbędna dokumentacja w jednym miejscu

Jedną z największych zalet programu iPersonel jest bez wątpienia funkcja tworzenia eTeczek pracowniczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące każdego pracownika znajdować się będą w chmurze, przez co dostęp do nich będzie możliwy z każdego urządzenia i dowolnego miejsca. eTeczki pozwalają na wygodne monitorowanie wszelkich informacji na temat pracownika, a dzięki systemowi powiadomień nie musimy martwić się o terminy badań czy zaplanowane wydarzenia.

Twój wirtualny pomocnik księgowości

Mówiąc o iPersonel nie można pominąć e-Deklaracji, które umożliwiają bezpośrednią komunikację z Ministerstwem Finansów i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. To nieoceniona pomoc w składaniu deklaracji ZUS i PIT. Korzystając z takiego rozwiązania oszczędzasz czas i jednocześnie niwelujesz ryzyko wystąpienia błędu, a dodatkowo łatwiej zapamiętasz terminy.

Import danych

Jeśli obecnie korzystasz z innego programu i chciałbyś to zmienić to nic nie stoi na przeszkodzie. Program iPersonel posiada efektywną funkcję importu danych, przez co przeniesiesz wszystkie niezbędne dokumenty i pliki do nowego systemu w kilka minut. Dodatkowo funkcja pozwala na aktualizowanie dużej ilości informacji poprzez integrację z innymi dostępnymi narzędziami.

 

Program kadrowo płacowy iPersonel to innowacja na rynku, która pozwala na efektywniejsze i prostsze zarządzanie zasobem ludzkim. Narzędzia dostępne w intuicyjnym panelu pozwalają na skuteczniejsze prowadzenie firmy. Warto wspomnieć, że klienci oprócz programu otrzymują również nieograniczone wsparcie, które służy pomocą w przypadku wystąpienia błędów czy wątpliwości. Korzystając z programu iPersonel jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas, pieniądze i zadbać o to, aby nasze sprawy administracyjne były wolne od błędów czy pomyłek.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki