W niedzielę odbyła się druga kolejka Jaworznickiej Ligi Futsalu SALOS.

REKLAMA

W najciekawszym meczu MCKiS po zaciętym meczu pokonał zespół Beer Drinkers 4:3, prowadzenie zmieniało się co chwilę jednak po końcowym gwizdku cieszyli się zawodnicy MCKiS. PSV Podłęże po kłopotach w pierwszej połowie pokonuje No Name 9:5. W pozostałych meczach zwycięstwa Jago, Alias i Biutech. W tabeli prowadzą zespoły MCKiS, PSV i Jago z kompletem zwycięstw.
Wyniki:

JagoPro – Azot Biznes Park 4:2 (3:2)

0:1 Budak Marcin
1:1 Szymczyk Krzysztof
2:1 Baba Kacper
2:2 Łyszcz Arek
3:2 Rzeszutko Marcin
żk Kantorowicz Łukasz (Jago)
4:2 Statkiewicz Filip

No Name – PSV Podłęże 5:9 (5:4)

0:1 Kędzierski Bartłomiej
0:2 Pieczara Jacek
1:2 Iciek Michał
1:3 Kędzierski Bartłomiej
2:3 Rasała Marcin
3:3 Jaromin Karol
4:3 Jaromin Karol
5:3 Iciek Michał
5:4 Kędzierski Bartłomiej
5:5 Pieczara Jacek
5:6 Bomba Bartłomiej
5:7 Pieczara Jacek
5:8 Pieczara Jacek
5:9 Kędzierski Bartłomiej

Biutech – Autofiko 10:3 (7:0)

1:0 Chełmecki Patryk
2:0 Łukowicz Damian
3:0 Karaczyn Radosław
4:0 Pączkowski Marcin
5:0 Gaj Mariusz
6:0 Nabagło Tomasz
7:0 Chełmecki Patryk
7:1 Siostrzonek Dawid
8:1 Chełmecki Patryk
8:2 Kamień Łukasz
9:2 Szewczyk Łukasz
10:2 Gaj Mariusz
10:3 Kamień Łukasz

Beer Drinkers – MCKiS Jaworzno  3:4 (1:2)

0:1 Bartyzel Krzysztof
1:1 Sierczyński Piotr
1:2 Stokłosa Mateusz
2:2 Jaromin Tomasz
3:2 Jaromin Tomasz
3:3 Bartyzel Grzegorz
3:4 Stokłosa Mateusz
żk – Kowalski Łukasz (Beer)

Team Mysłowice – Alias 5:11 (1:2)

1:0 Jędyk Paweł
1:1 Cięciała Jakub
1:2 Siata Wojciech
2:2 Jędyk Paweł
2:3 Pluta Jarosław
2:4 Gucwa Marcin
2:5 Siata Wojciech
3:5 Śmigiel Wojtek
3:6 Gucwa Marcin
3:7 Cięciała Jakub
3:8 Siewniak Szymon
4:8 Jędyk Paweł
4:9 Siata Wojciech
4:10 Siewniak Szymon
4:11 Siata Wojciech
5:11 Filipek Piotr

W niedzielę zawodnicy Salosu uczestniczyli w 28 finale WOŚP, rozgrywając pokazowy mecz z zespołem Ciężkowianki, po wyrównanym meczu padł remis 5:5 i została rozegrana seria rzutów karnych w której również był remis 6:6. Tego dnia jednak wynik nie był najważniejszy.

====================================================

W sobotę 11 stycznia Oldboje Salosu uczestniczyli w II noworocznym turnieju oldbojów w Spytkowicach, w którym uczestniczyło 7 zespołów. Salos na sześć spotkań wygrywa pięć i zostaje najlepszą drużyną turnieju.
Wyniki
Salos-Wrzosowice 2:1
Salos-Limanovia Linanowa 0:1
Salos-Hejnał Kęty 5:0
Salos-Astra Spytkowice 8:0
Salos-Hattrick Łączany 4:0
Salos-Beskid Andrychów 2:1

Skład:
Łukasz Sabal, Krzysiek Bartyzel, Grzesiek Kubik, Radek Karaczyn, Łukasz Kowalski, Michał Sojka, Łukasz Koniorczyk, Marcin Sikorski, Łukasz Cichoń oraz Wenancjusz Ples, Krzysiek Kuśka i Adam Krawczyk.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki