REKLAMA

Jeśli masz sporo wydatków, z których nie zamierzasz zrezygnować, a brakuje Ci pieniędzy – rozważ pożyczkę online. Jeśli potrzebujesz gotówki na wakacje, kursy językowe czy chcesz zapłacić za wycieczkę szkolną swojego dziecka – skorzystaj z dogodnej opcji i weź pożyczkę. Dzięki szybkiej i pewnej pożyczce nie musisz martwić się o budżet. W przypadku pożyczki Funeda formalności nie zabiorą zbyt wiele czasu, a decyzja o przyznaniu pożyczki zapada szybko.

Minimalne wymagania i szybka decyzja

Pożyczki udzielane w instytucjach poza bankowych mogą uratować nas z finansowych opresji w nagłych sytuacjach. Zwracając się do firmy oferującej pożyczkę gotówki – wystarczy spełnić kilka podstawowych wymagań. Pożyczka gotówkowa w Funeda nie stanowi żadnego problemu, a decyzja zostaje podjęta w bardzo krótkim czasie. Będziesz potrzebować jedynie dowód osobisty, a ponadto należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoba ubiegająca się o pożyczkę powinna mieć polskie obywatelstwo, a także posiadać aktualny, aktywny numer telefonu komórkowego i rachunek bankowy w polskim banku z dostępem do konta przez internet. Należy uwzględnić fakt, że właściciel konta powinien być osobą, która wypełnia formularz i składa wniosek o pożyczkę. Wniosek o pożyczkę może składać tylko osoba pełnoletnia, która znajduje się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Decyzja zapada w minimalnym czasie.

Decyzja o przyznaniu pożyczki

Zasady przyznawania pożyczek nie są skomplikowane i nie wymagają zaangażowania ze strony pożyczkobiorcy. Wkrótce po wysyłce wniosku z prośbą o pożyczkę, analityk z firmy Funeda dzwoni pod numer telefonu komórkowego z informacją o decyzji dotyczącej przyznania pożyczki. Niezależnie od tego czy decyzja jest pozytywna czy negatywna, otrzymasz telefon od pracownika firmy Funeda.  Aby zwiększyć swoje szansę na otrzymanie pożyczki warto również dodać kartę płatniczą i podjąć decyzję o płatnościach cyklicznych.

Zalety szybkich pożyczek na stronie Funeda.pl

Oprócz uproszczonej i skróconej procedury wnioskowania o pożyczkę, również decyzja o jej przyznaniu zapada bardzo szybko. Jeśli spełnimy podstawowe wymogi, to po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi od firmy Funeda, pieniądze zostaną  bardzo szybko przelane na nasze konto. Istotnym atutem pożyczek oferowanych przez firmę Funeda jest elastyczność w kwestii ustalenia rat spłaty wierzytelności. W przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą należności pracownik firmy zaproponuje dogodne dla obu stron rozwiązanie.

Spłata zobowiązania może być rozłożona na raty

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki firma Funeda oferuje niezwykle korzystne rozwiązanie. Polega ono na rozłożeniu zaciągniętego zobowiązania na raty w taki sposób, aby pożyczona kwota nie była nadmiernym obciążeniem dla budżetu domowego czy firmowego. Po konsultacji z doradcą z firmy Funeda pożyczkobiorca może zdecydować o terminie spłaty pożyczki. Warto wziąć pod uwagę fakt, że mniejsze kwoty pożyczki mają krótsze terminy spłaty. W każdej sytuacji niemożności spłaty kredytu należy powiadomić o tym przedstawiciela pożyczkodawcy, aby uzgodnić warunki spłaty satysfakcjonującej obie strony. Konsultanci firmy pracują w godzinach 9:00 – 19:00 i oferują pożyczkobiorcom fachowe doradztwo i pomoc.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki