REKLAMA

Żeby zwiększyć atrakcyjność ofert na kartę, operatorzy oferują różne promocje, bonusy i rabaty za doładowania. Tym razem sprawdziliśmy, co daje Orange. Pomarańczowy operator stawia przede wszystkim na dodatkowe gigabajty, co na pewno ucieszy wszystkich miłośników sieci.

Zamiast rabatów – bonusy za doładowania w Orange Free na kartę

Podobnie jak u innych operatorów, promocje na doładowania w Orange czasem się kończą, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Swego czasu na przykład operator oferował za doładowania rabaty do wybranych sklepów. Jeszcze do niedawna z kolei w przypadku wysokiego nominału doładowania (100 zł i 200 zł).

Obecnie jednak bonusy za doładowania w Orange to przede wszystkim dodatkowe gigabajty. Warto wiedzieć, że promocja obowiązuje w taryfie Orange Free na kartę. Tabela poniżej prezentuje wysokość i czas ważności bonusów w zależności od kwoty doładowania.

Kwota doładowania

5 zł

10 zł

30 zł

50 zł

100 zł

200 zł

Wysokość bonusu

2,5 GB

5 GB

15 GB

25 GB

50 GB

100 GB

Ważność bonusu

2 dni

5 dni

1 miesiąc

3 miesiące

5 miesięcy

5 miesięcy

Jak przedłużyć ważność bonusu i odzyskać utracone gigabajty?

Chociaż dodatkowe gigabajty mają dość długi termin ważności, operator pozwala go przedłużyć, żeby użytkownicy wolniej wykorzystujący środki ich nie stracili. Promocyjna usługa Orange „Więcej czasu na internet” pozwala przedłużyć ważność bonusu o:

  • 7 dni (za 5 zł),
  • 31 dni (za 15 zł),
  • 365 dni (za 99 zł).

Co więcej, nawet przegapienie terminu nie oznacza obecnie bezpowrotnej straty dodatkowych gigabajtów. Dzięki promocji „Gwarancja zwrotu na bonusowe GB” można w ciągu 7 dni od wygaśnięcia bonusu odzyskać swoje środki. Wystarczy dowolnym nominałem doładować konto, a przywrócone gigabajty zostaną bezpłatnie dodane do nowego bonusu.

Dodatkowe bonusy w Orange – za doładowanie przez stronę i aplikacje mobilne

Na bonusy za doładowania w Orange mogą jednak liczyć nie tylko posiadacze najpopularniejszej taryfy Orange Free. Każdy użytkownik na kartę, który doładuje telefon przez stronę internetową https://doladowania.orange.pl/, dostanie na swoje konto dodatkowe 5 GB.

Operator ma też atrakcyjną promocję na doładowania za pośrednictwem aplikacji mobilnych (Mój Orange, a także aplikacje SkyCash i wybranych banków: Alior Banku, Banku Pekao S.A, Eurobanku oraz T-Mobile Usługi Bankowe).

W tym wypadku, w zależności od kwoty doładowania, konto zostanie powiększone o dodatkowe:

  • 5 zł za doładowanie 25 zł,
  • 6 zł za doładowanie 30 zł,
  • 8 zł za doładowanie 40 zł,
  • 10 zł za doładowanie 50 zł,
  • 20 zł za doładowanie 100 zł,

40 zł za doładowanie 200 zł.

 

- REKLAMA - Zewnętrzne linki