REKLAMA

Domy z drewna w ostatnich latach zyskują ogromną popularność za sprawą swoich zdrowotnych właściwości. Powszechnie wiadomo, że cyrkulacja powietrza, odbywająca się we wnętrzu takiego domu sprawia, że znacznie przyjemniej nam się oddycha. Dodatkowo ten rodzaj budownictwa ma ponadczasowy i klasyczny design, który jest ceniony na przestrzeni wielu epok. W rozmowie z dyrektorem, wiodącej na rynku drewnianego budownictwa firmy Eko Architektura – Przemysławem Balcewiczem – spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytania, które najczęściej nasuwają się na myśl, gdy myślimy o drewnianych domkach letniskowych czy o domu całorocznym, zbudowanym z drewna.

Jakie są zalety budownictwa z drewna? 

Przede wszystkim domy z drewna posiadają właściwości pro zdrowotne. Żywica, znajdujące się w kruszcu budowlanym, jakiego używamy zawiera olejki eteryczne, które zbawiennie wpływają na nasze drogi oddechowe, podnoszą przy tym komfort spania, relaksu i przebywania w domu. Dodatkowo barwy natury w postaci drewna wewnątrz domu wpływają kojąco na nasze nerwy. Drewno utrzymuje także poziom wilgotności we wnętrzu na odpowiednim poziomi. Kiedy jest jej za dużo – pochłania ją, natomiast, kiedy jest jej za mało uwalnia ją. Dzięki temu nie dochodzi do wysuszenia powietrza, a więc także do przesuszania błon śluzowych etc. Do tego nasze domy są całkowicie ekologiczne, ponieważ drewno to surowiec odnawialny, którego bogactwo jest stale odnawialne poprzez sadzenie nowych drzew. Drewno to także materiał, który jest zupełnie nieszkodliwy dla środowiska, ponieważ jest jego wytworem.

Jakiej wielkości domy firma Eko Architekt posiada w swojej ofercie? 

Tak naprawdę oferta obejmuje kilkadziesiąt gotowych projektów domków letniskowych czy garaży. Nie należy natomiast zapominać, że będąc pionierem, jeśli chodzi o współpracę z klientem oraz jakość naszych produktów wypracowaliśmy model pracy, umożliwiający w prosty sposób zaprojektowanie domku do naszych indywidualnych potrzeb. Budujemy tnie tylko domki letniskowe, ale także całoroczne domy z drewna, które dzięki ociepleniu są przystosowane do tego, aby mieszkać w nich przez cały rok. Dzięki takiej elastyczności potrafimy dla każdego przygotować ofertę, spełniającą jego oczekiwania. Oferujemy domki o powierzchni 20-30 metrów kwadratowych, ale także te, których powierzchnia przekracza 60 metrów kwadratowych. Wszystko jest kwestią indywidualną, dostosowaną do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki którym możliwa jest realizacja misji naszej firmy, którą jest budownictwo ekologiczne, trwałe oraz jak najbardziej bezpieczne i komfortowe dla wszystkich jego mieszkańców.

Dlaczego uważa Pan, że to właśnie firmie Eko Architektura warto powierzyć budowę drewnianego domu? 

Przede wszystkim nasza firma może poszczycić się wieloletnią działalnością na rynku, podczas której zdobywaliśmy doświadczenie, budując domy dla tysięcy Polaków. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że atutami naszej firmy są:

  • gwarancja najniższej ceny rynkowej. Pracownicy Eko Architektury na bieżąco śledzą tendencje cenowe rynku drewnianego budownictwa, stąd nasi klienci mogą liczyć na najniższą cenę, która dodatkowo może ulec negocjacji na wypadek znalezienia przez Państwo atrakcyjniejszej oferty.
  • w standardowym pakiecie oferujemy naszym klientom to, co inni nazywają pakietami gold czy premium. Szczelne i odporne na działanie czynników zewnętrznych komponenty, takie jak drzwi i okna, wykonane z najwyższej jakości materiałów, to nasze standardy dla wszystkich klientów.
  • okres oczekiwania na standardowe zamówienia wynosi zaledwie od 2-3 tygodni. W związku z tym nie ma obawy, że na komponenty trzeba będzie czekać kilka miesięcy, co zdarza się u niektórych producentów.
  • posiadamy również bazę wykwalifikowanych pracowników takich, jak graficy, architekci czy architekci wnętrz, którzy pomogą Państwu w realizacji indywidualnych potrzeb.

Wszystkie te cechy stanowią o tym, że firma Eko Architekt jest gwarantem najwyższej jakości, spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki