Za nami trzecia kolejka Jaworznickiej Ligi Futsalu i zgodnie z przewidywaniami faworyci nie zawodzą i wygrywają swoje spotkania.

REKLAMA

PSV i Beer Drinkers strzelają swoim przeciwnikom po 6 bramek, nieco więcej problemów mieli zawodnicy MCKiS, którzy męczyli się z Oldbojami Drinkersów i dopiero w końcówce strzelili trzecią bramkę po wycofaniu bramkarza Oldbojów. Wysokie zwycięstwo No Name z Autofiko dało tym pierwszym awans do najlepszej trójki ligi. Pierwsze punkty Azot Biznes Park w sezonie natomiast drużyna z Mysłowic dalej z minusowym punktem zamyka tabelę.

W klasyfikacji strzelców prowadzi trójka zawodników z 7 bramkami:

Bramki Strzelec Drużyna
7 Kędzierski Bartłomiej PSV
7 Krawczyk Jędrzej PSV
7 Rasała Marcin No Name

Wyniki trzeciej kolejki:

No Name – Autofiko 15:0 (7:0)
Jaromin A. (4), Rasała M. (4), Jaromin K. (2), Pierzchała M. (2), Iciek M. (2) +żk, Koniorczyk Ł. (1)

PSV – JagoPRO 6:0 (1:0)
Krawczyk J. (4)+żk, Kędzierski B. (2).

Azot Biznes Park – Team Mysłowice 6:4 (3:2)
Zuber W. (2), Kubik G. Nurek Ł. Budak M. Łyszcz A. – Jędyk P.(2), Natkański D. Śmigiel W. żk-Filipek P.

MCKiS – Beer Drinkers Oldboje 3:1 (0:0)
Bartyzel K. Stokłosa M. Jaromin S.+żk – Byrczek M. żk-Majewski B.

Beer Drinkers – Biutech 6:1 (2:0)
Nawrocki K. (3)+żk, Sędrzak D.(2)+żk, Przebindowski Ł. żk-Sierczyński P. – Chełmecki P. żk-Szewczyk Ł. 2żk/czk-Kowalski K.

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bilans
1 PSV PODŁĘŻE 3 9 17
2 MCKiS JAWORZNO 3 9 14
3 NO NAME 3 6 14
4 BEER DRINKERS 3 6 8
5 JAGOPRO 3 6 -2
6 ALIAS 2 3 4
7 AZOT BIZNES PARK 3 3 -3
8 BIUTECH/LAMBADA 3 3 -5
9 BEER DRINKERS OLDBOJE 2 0 -6
10 AUTOFIKO 3 0 -33
11 TEAM MYSŁOWICE 2 -1 -8

 

W sobotę 18 stycznia, drużyna Salosu uczestniczyła w ogólnopolskim turnieju futsalu KATOWICE CUP 2020, wśród dwudziestu uczestników turnieju były drużyny ze śląska i małopolski jak również reprezentanci Poznania oraz FC Białe Orły z Tilburga (Holandia). Po meczach grupowych (2 zwycięstwa, remis i porażka) nasza drużyna awansowała do najlepszej ósemki turnieju, gdzie zmierzyła się z drużyną z Żor, w meczu padł remis 1:1 i o awansie decydowały rzuty karne, które przegrywamy 8:9 i odpadamy z turnieju. Niezły występ naszej drużyny, zabrakło trochę szczęścia aby znaleźć się w najlepszej czwórce turnieju i powalczyć o zwycięstwo.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki