Na interesujący pomysł wpadł jeden z mieszkańców Jaworzna. W trakcie wycieczki do Wietnamu będzie robić zdjęcia do kalendarza, dochód ze sprzedaży którego ma sfinansować wakacje dla dzieci z jaworznickiego domu dziecka.

REKLAMA

Poniżej znajdziecie cały wpis Mateusza ze wszystkimi szczegółami.

“Cześć! Nazywam się Mateusz Spyt, jestem młodym mieszkańcem Jaworzna, tu się wychowałem, tu mieszkam oraz tu wychowuje swoją córkę, prowadzę działalność gospodarczą i jestem trenerem personalnym, na co dzień świadczącym usługi na terenie siłownii Fabryka Formy oraz Fabryka Formy Libero, a strona na której się znajdujecie to miejsce w którym dzielę się z Wami moimi doświadczeniami z podróży. W tym roku, dokładnie za tydzień (17/12/2019) wraz ze swoją rodziną wyruszę w podróż do Wietnamu, spędzimy tam święta oraz przywitamy nowy rok !

Boże narodzenie, to czas spędzany z rodziną i bliskimi i jestem szczęśliwy że właśnie w taki sposób jest mi dane celebrować te chwile. Jednak czy każdy może mówić o takim szczęściu ? Bądźmy realistami – niestety nie. Są wśród nas osoby, do tego bardzo młode, dla których ten czas jest wyjątkowy w nieco inny sposób. Mowa tu o dzieciakach zamieszkujących domy dziecka.

Nie owijając dłużej w bawełnę, zdecydowałem się że podczas podróży po Wietnamie wykonam zdjęcia, aparatem oraz dronem. Wybiorę najlepsze ujęcia i stworze kalendarz zdjęciowy na ścianę, będziecie mogli go kupić, a cały dochód zostanie przekazany na to żeby dzieciaki z jaworznickiego Domu Dziecka wybrały się na wakacje w 2020 roku !

Cena to 59 zł. Zapisy trwają od 10.12.2019 do 03.01.2020,
Zapiszesz się wpłacając pieniądze na numer konta:
34 1020 2498 0000 8902 0441 3647
W tytule przelewu wstaw “Wietnam 2020”
Odbiór kalendarzy przewidywany jest na 15.01.2020 rok.
Kalendarze odbierać będzie można w Fabryka Formy Fabryka Formy Libero oraz w sklepie Kozacki Styl
W przypadku wysyłki proszę o kontakt pod adresem mailowym:
mateusz.spyt@gmail.com

Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się zaangażować w tą akcje ! A są nimi :
Fabryka Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne Primephoto Stowarzyszenie W Kręgu Formy Fabryka Formy Fabryka Formy Libero Kozacki Styl Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Niebo w mieście Jaworzno Weronika Hilaszek Verihilton Make Up & Lashes II Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie LO3 Jaworzno Strefa 1-kaZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie Badge4u”.

Strona inicjatywy: https://www.facebook.com/events/978173445887049/

- REKLAMA - Zewnętrzne linki