Domofony w SM Górnik – można składać wnioski

Po niedawnej emisji materiału informującego o akcji montowania domofonów w blokach należących do jaworznickiej Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik wielu mieszkańców pytało nas, kiedy przyjdzie pora na ich blok.

REKLAMA

My niestety takiej wiedzy nie posiadamy, ale zapytaliśmy u źródła. Jak się okazuje – żeby mieć swój domofon i będąc oczywiście mieszkańcem zasobów SM Górnik trzeba zdobyć przychylny głos większości sąsiadów z klatki (dokładnie 80%) i stworzyć odpowiedni wniosek.

Jak wniosek powinien wyglądać i jak wyglądają biurokratyczne procedury związane z montażem domofonu tłumaczy Piotr Dygoń ze Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik.

Czyli przy jednomyślności wśród sąsiadów i odrobinie skrupulatności w niedługim czasie możemy zabezpieczyć swoją klatkę schodową i dostęp do naszych mieszkań domofonem. Jak wspominaliśmy wcześniej – Sprawnie działający system spełnia swoje zadanie, ograniczając ilość osób przebywających na klatce schodowej, osób nierzadko przypadkowych, nieoczekiwanych, a nawet niechcianych. Na szczęście sama instalacja urządzeń również nie trwa długo.

pisaliśmy o tym: 

Trwa montaż domofonów

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki