Policjanci z Mysłowic zatrzymali 18-letniego mieszkańca Jaworzna, który chciał ukraść kosmetyki o wartości blisko 900 zł.

REKLAMA

Podczas przeszukania mundurowi znaleźli przy nim 11 gramów amfetaminy, a w miejscu zamieszkania perfumy i artykuły spożywcze, które prawdopodobnie również pochodzą z kradzieży.

W poniedziałek, 16 grudnia wieczorem mysłowiccy policjanci zostali powiadomieni przez ochronę jednej z drogerii o ujęciu przez nich młodego mężczyzny, który chciał ukraść kosmetyki o wartości prawie 900 zł. Po przyjeździe na miejsce mundurowi przeszukali mężczyznę, którym okazał się 18-letni mieszkaniec Jaworzna. Przyłapany na kradzieży młody jaworznianin posiadał przy sobie także środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie oraz ważenie znalezionych substancji.

Narkotester wykazał, że jest to amfetamina, a waga wskazała ponad 11 gramów. 18-latek trafił do policyjnego aresztu, a policjanci prowadzili swoje dalsze czynności.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania nastolatka stróże prawa znaleźli perfumy i artykuły spożywcze, które prawdopodobnie także pochodzą z kradzieży. Śledczy będą ustalać teraz miejsca, z których mogły zostać skradzione. Młodemu jaworznianinowi za te
przestępstwa grozi do 5 lat więzienia.

info: KMP Mysłowice/aa

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki