Znaki bezpieczeństwa w firmie.

magazyn, wózek widłowy
REKLAMA

Znaki bezpieczeństwa mają za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo w każdym zakładzie pracy, w określonym miejscu. Firma Tagatic to obecnie jeden z czołowych podmiotów, które zajmują się produkowaniem akcesoriów wizualizacyjnych oraz oznaczeń. Najlepsze, profesjonalne materiały, realizacja indywidualnych zamówień jak również i pewne standardowe rozwiązania, które sprawdzają się w każdym miejscu. Oczywiście należy do tego dodać także bardzo atrakcyjne ceny. Tym samym oferta Tagatic jest jedną z ciekawszych w tymże zakresie.

Oferta Tagatic

Oferta firmy jest bardzo rozbudowana i dostosowana do aktualnie obowiązujących norm, do wymagań rynkowych. W tejże ofercie można między innymi zetknąć się z takimi składowymi jak:

– koszulki magnetyczne na dokumenty,

– tablice suchościeralne,

– oznakowania szklaków komunikacyjnych,

– tabliczki kierunkowe,

– tabliczki magazynowe,

znaki bezpieczeństwa BHP

Firma realizuje wszelkiego rodzaju zlecenia klientów. Mowa o tabliczkach, znakach, oznaczeniach na pola odkładcze oraz wszelkiego innego rodzaju naklejkach, napisach, grafice. Wszystko odbywa się w oparciu o wysokiej jakości materiały. Tym samym produkt finalny jest przejrzysty, czytelny i trwały.

Poprawa bezpieczeństwa pracy

Wypadki w miejscach pracy mogą zdarzyć się, jeżeli zakład nie jest odpowiednio wyposażony oraz jeżeli nie zostaną wyeliminowane lub też ograniczone niebezpieczne sytuacje. Jest możliwe między innymi właśnie dzięki zastosowaniu odpowiedniego oznakowania. Firma Tagatic specjalizuje się w produkowaniu naklejek podłogowych z opisem lub też bez opisów. Mogą mieć one formę znaków nakazu, zakazu lub też znaków ostrzegawczych.

Naklejki są informacją dla pracowników, dla osób przebywających w zakładzie pracy. Dodatkowo są również jest to także realizacja pewnego wymogu stawianego przez obowiązujące przepisy BHP. Sam fakt umieszczenia naklejki na podłodze nie jest jeszcze gwarantem bezpieczeństwa, ale na pewno bezpieczeństwo dzięki temu jest zwiększone.

Wśród najbardziej popularnych naklejek można wyróżnić:

– zakaz wjazdu wózkami z napędem spalinowym,

– zakaz używania telefonów komórkowych,

– nakaz stosowania obuwia ochronnego,

– nakaz stosowania ochrony wzroku,

– uwaga na substancje żrące,

– uwaga niebezpieczeństwo,

To oczywiście tylko wybrane możliwości spośród bardzo wielu standardowych oraz wykonywanych na specjalne zamówienie klientów.

Misja firmy

Firma Tagatic nie tylko wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i aktualnym wymogom przepisów prawa. Firma stara się dostarczać klientowi to, dzięki czemu jakość pracy będzie wysoka, dzięki czemu zapewniony będzie wysoki stopień bezpieczeństwa. Bardzo wysokiej jakości akcesoria lean management, które są dostarczane do klienta, znacząco wspierają wdrażanie systemów Lean Management oraz Kaizen w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, biurach i firmach. Misją firmy jest dostarczać klientowi taki produkt, dzięki któremu w sposób realny zwiększać się będzie bezpieczeństwo pracy.

Oferta firmy Tagatic jest bardzo szeroka i nie skupia się tylko i wyłącznie do samych naklejek BHP. Należy wskazać na tablice wizualizacyjne, na oznaczenia pól odkładczych, taśmy podłogowe czy też ramki na dokumenty. W odniesieniu do każdego produktu należy podkreślić bardzo wysoką jakość, należy podkreślić użycie najlepszych dostępnych materiałów. Biorąc pod uwagę jakość produktów oraz obowiązujące ceny, można podkreślić, ze mamy tutaj do czynienia z bardzo chwytliwą, bardzo atrakcyjną ofertą w tymże zakresie.

undefined

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki