REKLAMA

Płytki w salonie nie są jeszcze tak bardzo popularne jak eleganckie panele, jednak regularnie powiększa się grono osób, które chcą skorzystać z takiego rozwiązania. Dowiedz się, dlaczego warto warto zrezygnować z przestarzałych podłóg i wybrać płytki do salonu.

  1. Do jakiego salonu pasują płytki?
  2. Zalety związane z położeniem płytek w salonie
  3. Gdzie znaleźć modne płytki w dobrej cenie?

Przygotowaliśmy dla ciebie pięć najważniejszych argumentów przemawiających za wybraniem eleganckich płytek do salonu.

Do jakiego salonu pasują płytki?

Warto zacząć od przypomnienia, że płytki pasują do każdego wnętrza. Niezależnie więc od tego, czy twój salon urządzony został w tradycyjnym stylu, czy też znajdują się w nim nowoczesne dodatki i elementy wyposażenia, odpowiednio dobrane płytki na pewno staną się świetnym uzupełnieniem. Wśród klientów, którzy zdecydowali się wybrać płytki na podłogę w salonie znajdują się między innymi osoby, które mają wnętrza urządzone w stylu rustykalnym lub nowoczesnym. Płytki produkowane są w przeróżnych wariantach – dotyczy to kolorów oraz wielkości. Dzięki temu, jeżeli jesteś przyzwyczajony do paneli podłogowych, to łatwo znajdziesz takie płytki, które na pierwszy rzut trudno będzie odróżnić od drewna. Możesz też spróbować czegoś innego i wybrać takie, które będą imitowały marmur lub nawet beton.

Zalety związane z położeniem płytek w salonie

Pierwszą istotną zaletą związaną z wyborem płytek jest to, jak łatwo można je utrzymać w czystości. W porównaniu z panelami odpada dodatkowo konieczność regularnego lakierowania i konserwowania drewna. Wybierając płytki do salonu możesz też wykorzystać podłogę jako oryginalną ozdobę pomieszczenia, szczególnie jeżeli postawisz na płytki z ciekawymi wzorami. Kolejną zaletą płytek ceramicznych jest to, że możesz je połączyć z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu zadbasz o komfort domowników, a jednocześnie pozbędziesz się zwykłych grzejników, które najczęściej psują wystrój całego salonu. Płytki pozwalają także wyciszyć pomieszczenie, gdyż uważa się je za jeden z lepszych izolatorów akustycznych. Ostatnią zaletą, o której warto wspomnieć jest możliwość uzyskania lśniących podłóg bez zbędnego nakładu pracy. Odbijające światło płytki rozświetlą pomieszczenie, dzięki czemu stanie się ono przytulniejsze.

Gdzie znaleźć modne płytki w dobrej cenie?

Zamiast przepłacać w stacjonarnych sklepach z płytkami, wybierz ofertę sprzedawcy umożliwiające zamawianie ich przez internet. Kupując płytki w sklepie RawDecor zyskasz gwarancję najlepszej ceny oraz wysokiej jakości.

undefined

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki