Przy ulicy Kolejowej w Jaworznie, niedaleko sklepu meblowego Bodzio, doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego poszkodowana została kobieta. Na miejscu interweniowały pogotowie ratunkowe i jaworznicka policja.

REKLAMA

Przy ulicy Kolejowej, gdzie doszło do zdarzenia, przewidywane są utrudnienia w ruchu. Obecnie rondo jest zablokowane. Aby uniknąć trudności, w miarę możliwości radzimy unikać jazdy w rejonie ulicy Kolejowej.

W razie poważniejszych utrudnień w ruchu, będziemy informować Państwa na bieżąco.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. E dzień jak co dzień .Drogi w Jaworznie skameralizowane to muszą być skutki .Brawo magik od wąskich dróg .A może są za mało skameralizowane .Już nawet w skali ogólnopolskiej zauważono głupotę polegającą na zawężaniu dróg w Jaworznie .vide artykuł publicysty t Łukasza Warzechy https;//wei.org.pl/article/emocje-i-populizm/ z tytułem” Kierowca jako wróg czyli emocje zamiast rozumu.” Pod artykułem zawiązała się dyskusja w której uczestniczył Prezydent naszego Miasta Silbert i jako argumentu w dyskusji powołał się na opracowanie Gehla “Miasta w ruchu”czyli czysty populizm i ideologia z wyłączeniem własnej refleksji. Ludzi którzy w coś uwierzyli nie przekonają żadne argumenty rozumu.To że celem dróg nie jest ich bezpieczeństwo ale przepustowość i bezkolizyjność do fanatycznych ideologów nie dociera .Jestem stary i pamiętam takich z młodości w czerwonych krawatach co dali by się pokroić za komunistyczny ustrój byli przekonani bo Marks napisał “Kapitał”a Lenin wcielał go w życie więc to będzie dobre .to że się to nie sprawdzało nie miało znaczenia .Podobnie nasi rządcy ,z fanatyczną zapiekłością bronią głupoty wąskich dróg ,bo ktoś napisał książkę.a ja pytam czy z tego powodu wolno wyłączyć racjonalne myślenie i brnąć w krainę absurdu?