Do dwóch kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Reja i Radwańskich w Jaworznie.

REKLAMA

Do pierwszej kolizji doszło, gdy renault clio uderzył w samochód dostawczy. Na miejsce przybyły policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Następnie, już w trakcie działań służb ratowniczych, doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem jeep uderzył w samochód dostawczy.

Dwie osoby zostały poszkodowane. Przejazd w stronę Sobieskiego od strony Trasy Śródmiejskiej jest zablokowany.

Kierującym radzimy zachować ostrożność i w miarę możliwości omijać w ciągu najbliższych godzin skrzyżowanie.

zobacz materiał video z miejsca zdarzenia: 

Dwie kolizje w ciągu kilkunastu minut. Na tym samym skrzyżowaniu.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

10 KOMENTARZE

  1. Nie może to być ,mamy wg komisarza ludowego od kameralizacji dróg ,najlepsze rozwiązania komunikacyjne /wąskie drogi ,brak zatoczek,brak parkingów,itd/a tu co chwila wypadki /.Chyba kierowcy robią to na złość naszemu komunikacyjnemu geniuszowi,a może drogi są jeszcze za mało skameralizowane, kto wie?

  2. Wjazd na to skrzyżowanie to taka loteryjka szczególnie od ul. Reja. Od strony Sobieskiego zapierdzielają wszyscy równo w szczególności tirami się rozpędzają przed górką. Wjeżdża się na skrzyżowanie i się okazuję że nagle pojawia się jakiś szaleniec.
    A Policja zamiast tam łapać klientów co sobie pomylili obwodnicę z autostradą to łapią delikwentów koło Ratownictwa Górniczego. Tam gdzie potrzeba jak zwykle ich nie ma.