Do kolejnego już dzisiaj zdarzenia drogowego doszło przy ul. Krakowskiej w Jaworznie, tym razem w pobliżu sklepu Lidl.

REKLAMA

Tym razem najprawdopodobniej kierowca jeepa wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając spod sklepu Lidl. W wyniku tego uderzył w niego kierowca volkswagena. Na miejscu są służby ratunkowe. Ruch w pobliżu sklepu jest utrudniony, radzimy wybrać inną trasę.

To już kolejny dzisiaj wypadek przy ul. Krakowskiej. Czy to już czarna seria? Uważajcie na drodze.

Więcej informacji na temat zdarzenia podamy jutro.

Za zdjęcia dziękujemy czytelniczce, pani Joannie.

Zero Toszy. Silbert staje w obronie

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. karma wraca tylko czemu kosztem niewinnych ludzi, to nie czarna seria tylko zemsta za przechwałki komisarza , w styczniu tez tak było i skameralizował Podwale teraz czas na krakowską która przeszła jak widać nie udany remoncik , poprawi go komisarz z jego pryncypałem

  2. A przecież drogi w Jaworznie takie bezpieczne ,nieprawdaż nasz umiłowany komisarzu ludowy od wąskich dróg . W Jaworznie znaczna część zdarzeń drogowych powodowana jest kretyńskimi rozwiązaniami drogowymi np góra zasłaniająca rondo,ale nasz kukuniek ma czyste ,bo nie używane sumienie w tym względzie i nadal lansuje rozwiązania urągające zdrowemu rozsądkowi. Ile jeszcze musi się zdarzyć by ktoś włączył myślenie i odsunął ,człowieka z wizją wąskich dróg bez zatok do lamusa.

    • Dobrze gada. Sam pisałeś, że drogi powinny być bezkolizyjne. Gdyby urzędnicy Cię posłuchali i wybudowali bezkolizyjny węzeł na wjeździe do Lidla, to do tej kolizji zapewne by nie doszło. A poza tym przyczyną wymuszenia pierwszeństwa na bank była góra zasłaniająca rondo, brak zatok i za wąska droga. Ile jeszcze musi się zdarzyć, by ktoś włączył myślenie i odsunął człowieka z wizją wąskich dróg bez zatok do lamusa?