REKLAMA

Gadżety reklamowe to jedne z najlepszych sposobów promowania firmy. Możemy je rozdawać w formie promocji lub obdarowywać nimi kontrahentów, aby korzystając z nich, często myśleli o naszej firmie. W tym tekście przybliżamy tematykę gadżetów reklamowych, odpowiadamy na pytania, czym są, dlaczego warto ich używać, oraz jakie gadżety są najchętniej wykorzystywane przez firmy.

Gadżety reklamowe — Czyli tak właściwie co?

Gadżety reklamowe to drobne akcesoria, których zadaniem jest realizowanie naszej marki. W najprostszej wersji mogą być to długopisy z logiem naszej firmy, cukierki w firmowych papierkach czy kubki i przybory biurowe. Zadaniem tych gadżetów jest reklamowanie naszej firmy. Reklama na nich umieszczona w formie napisu lub grafiki pozostaje na zawsze a osoby używające np. długopisów czy kubków reklamują naszą markę. Do najpopularniejszych gadżetów należą drobne akcesoria biurowe. Firmy, aby się promować zamawiają długopisy, ołówki, małe notatniki, kalendarze, kubki czy siatki z nadrukiem. Następnie rozdają je kontrahentom czy klientom. Opcja taka jest najtańszą i bardzo efektywną. Jeśli chcemy sprawić nieco większe wrażenie, mamy do wyboru również dużo więcej opcji. Do bardziej “jakościowych” gadżetów należeć będą kalendarze podręczne z wytłoczonym naszym logiem, kalendarze tradycyjne, zegary ścienne czy akcesoria praktyczne jak torby i plecaki.

Dlaczego warto promować się poprzez gadżety reklamowe?

Gadżety reklamowe są zdecydowanie jedną z najskuteczniejszych opcji promocji naszej marki. Z pewnością reklama na nich pozostaje długo w obiegu, a osoby używające tych przedmiotów przy okazji ich wykorzystywania reklamują naszą firmę. Promocja takiego typu nie jest również kosztowna, a my możemy dostosować nasz budżet do zamawianych gadżetów. Jeśli posiadamy większe środki na cele promocyjne, możemy zamówić droższe akcesoria, a jeśli mniejsze np. akcesoria biurowe. Kolejnym plusem promocji marki poprzez gadżety reklamowe jest sam fakt ich otrzymania przez kontrahenta, klienta czy osobę niezwiązaną z firmą. Osoby, które otrzymały daną rzecz za darmo, będą zadowolone z tego gestu. Z pewnością taki upominek zapadnie na długo w pamięci obdarowanej osoby i mając przyszłości do wyboru naszą markę i inne, wybiorą właśnie nas. Samo promowanie się poprzez gadżety jest też niezwykle proste. Wystarczy je zamówić oraz rozdawać np. na targach, podczas akcji promocyjnej czy dołączyć do zamówień.

Sprawdź ofertę sklepu NANA

Jeśli szukamy odpowiedniej firmy, w której możemy zamówić gadżety reklamowe, wiemy, że nie jest to proste zadania, a wiele firm nie spełnia naszych oczekiwań. Jedną z najlepszych form na rynku jest marka NANA. Jej ofertę możemy znaleźć pod adresem nana.com.pl i samodzielnie przekonać się o bogatej ofercie. Oprócz wielu różnorodnych gadżetów, znajdziemy tam akcesoria do różnych branż i na różne okazje. Marka ta oferuję też usługi tworzenia gadżetów na zamówienie i posiada wiele pozytywnych opinii. Do najoryginalniejszych gadżetów należą tabliczki, kalendarze tłoczone, długopisy czy bardziej oryginalne akcesoria takiej jak dyplomy, medale, czy poligrafia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Gadżety reklamowe są świetne na promocję, bo jak ktoś dostanie za darmo smycz z logo firmy to ją zapamięta. Wiem jak jest, byłam na targach Remadays w Nadarzynie i tam było masę firm z przeróżnymi gadżetami. W następnym roku w lutym również się tam wybieram. Zobaczę jakie są nowości.