Dwa rozbite samochody w Dębie. Znów wymuszenie pierwszeństwa.

Jaworznicka policja ustala przyczyny zdarzenia, do którego doszło w Jeleniu – Dębie.

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Jak się dowiedzieliśmy, kierujący hyundaiem miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku autostrady suzuki. Siła uderzenia była na tyle duża, że oba pojazdy zostały unieruchomione na jezdni. Teren zdarzenia zabezpieczyła straż pożarna.

Niestety jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu potrzebowała pomocy medycznej. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

To kolejna niebezpieczna sytuacja, do której dochodzi w okolicy Dębu. Przypomnijmy, że kilka dni temu, kilkaset metrów dalej, doszło do zderzenia trzech samochodów. W środę, również w Jeleniu, doszło do dwóch kolizji w ostępie kilkunastu minut.

pisaliśmy o tym: 

Dwie kolizje w ciągu kilkunastu minut. Na tym samym skrzyżowaniu.

przeczytaj też: 

Trzy rozbite samochody i jedna osoba w szpitalu

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Za mało skameralizowane drogi . A komisarz ludowy od dróg w naszym mieście ,chwalił się jak to bezpiecznie na jego zwężonych drogach .Tymczasem w Jaworznie liczba wypadków ,kolizji stłuczek jest zatrważająca,pomimo tych jego bezpiecznych dróg.Tak się dzieje bo “dzieło miszcza”odzwierciedla jego wąskie horyzonty postrzegania rzeczywistości.Jeszcze raz powtórzę , droga jest od tego by sprawnie dojechać do celu ,droga ma być bezkolizyjna o dużej przepustowości ,jej celem nie jest bezpieczeństwo .