Właśnie spłynęły wyniki z 48 na 48 obwodowych komisji wyborczych (100%) w Jaworznie (Okręg 32).
Wyniki komitetów przedstawiają się następująco:
Komitet | Liczba głosów | Procent głosów |
---|---|---|
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 17 688 |
40,72%
|
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI | 13 817 |
31,81%
|
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | 6 220 |
14,32%
|
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ | 3 065 |
7,06%
|
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | 2 646 |
6,09%
|
Razem | 43 436 |
100%
|
Kandydaci:
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | MALIK Ewa Danuta | 46 773 |
2 | ANDZEL Waldemar Franciszek | 21 723 |
3 | WARWAS Robert Piotr | 20 354 |
4 | NOWICKA Danuta Czesława | 7 574 |
5 | MATERLA Maria | 6 414 |
6 | KOZIK Marcin Henryk | 6 851 |
7 | ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta | 1 197 |
8 | PIĄTEK Zbigniew Józef | 1 628 |
9 | SZYDLIK Bożena Grażyna | 1 295 |
10 | WILK Kazimierz Czesław | 1 004 |
11 | WARDENGA Lena Marzena | 581 |
12 | DERELA Maciej Daniel | 1 227 |
13 | CIEŚLIK Beata Elżbieta | 1 314 |
14 | SZOPA Paweł Ludwik | 2 046 |
15 | TRAWCZYŃSKA Ewa Irena | 772 |
16 | GŁĄB Zenon Zygmunt | 831 |
17 | CURYŁO Łukasz | 2 969 |
Razem | 124 553 |
KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | SAŁUGA Wojciech Paweł | 18 738 |
2 | DOLNIAK Barbara | 39 656 |
3 | BOCHENEK Mateusz Andrzej | 15 421 |
4 | NEMŚ Anna Ewa | 12 749 |
5 | WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald | 3 335 |
6 | ŁAPAJ Bożena Irena | 960 |
7 | KLIMEK Maciej Artur | 1 020 |
8 | KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława | 402 |
9 | ZAPART Marcin Jakub | 643 |
10 | SZCZEPANEK Paweł | 520 |
11 | MILEJ Ryszard Tadeusz | 100 |
12 | SOCHACKI Jarosław Jacek | 606 |
13 | SOLIPIWKO Renata Janina | 1 310 |
14 | SKOTALCZYK Ewa Barbara | 572 |
15 | JANECZEK Marcin Bernard | 270 |
16 | OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata | 446 |
17 | LIEGMANN Elżbieta Joanna | 216 |
18 | MOĆKO Jolanta Izabela | 2 535 |
Razem | 99 499 |
SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | CZARZASTY Włodzimierz | 31 244 |
2 | ADAMCZYK Rafał Jan | 12 148 |
3 | ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia | 2 937 |
4 | NITWINKO Wojciech Marcin | 4 964 |
5 | LITEWKA Łukasz Karol | 11 733 |
6 | KOT Magdalena Monika | 2 686 |
7 | CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał | 671 |
8 | DZIUBKA Marta | 1 243 |
9 | KUŹNICKI Adrian Paweł | 679 |
10 | PÓŁTORAK Ewa Katarzyna | 698 |
11 | ŁUBEK Małgorzata | 428 |
12 | GŁADKOWSKI Marcin Rafał | 272 |
13 | FILIK Anna Ewa | 443 |
14 | GRANAT Aleksandra Maria | 479 |
15 | ŁUKASIK Damian Leszek | 712 |
16 | CZAJER Urszula | 529 |
17 | CIASTOŃ Łukasz Rafał | 1 600 |
Razem | 73 466 |
KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | JANOSKA Jerzy Jan | 11 421 |
2 | KOLCZYK Marcin Czesław | 1 615 |
3 | SIKORA Waldemar | 839 |
4 | OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard | 473 |
5 | JAKÓBIK Artur Karol | 1 275 |
6 | KLARCZYŃSKA Olga Kinga | 834 |
7 | KRZYŻAK Monika Mirella | 568 |
8 | KOCLĘGA Jagoda Magda | 477 |
9 | CYGAN Renata Aleksandra | 559 |
10 | MIZDRA Ryszard Zbigniew | 300 |
11 | GRABOWSKI Wojciech Andrzej | 741 |
12 | SURMIK Dominika Agnieszka | 311 |
13 | CIEŚLIK Robert Paweł | 465 |
14 | DĄBROWSKA Małgorzata Halina | 406 |
15 | LOREK Magdalena Ilona | 354 |
16 | GOREL Ewelina Magdalena | 68 |
17 | OSIAL Sylwia | 273 |
18 | PAŁKA Krzysztof Adam | 671 |
Razem |
POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | CHROBAK Barbara Stanisława | 5 496 |
2 | MARKOWSKI Krzysztof | 1 324 |
3 | CIOŁCZYK Janusz Kazimierz | 1 629 |
4 | PEROŃ Krzysztof Edward | 1 212 |
5 | BOSAK Jan | 736 |
6 | SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga | 309 |
7 | DUDA Andrzej Marek | 701 |
8 | DRATWA Paweł | 240 |
9 | BORÓWKA Stanisław Antoni | 304 |
10 | GÓRALCZYK Marcin Grzegorz | 572 |
11 | KAŁUŻA Anna Grażyna | 601 |
12 | PARADZIŃSKA Ewa Bogusława | 164 |
13 | JANIK Ewa Barbara | 467 |
14 | DOBROWOLSKI Cezary Adam | 167 |
15 | BEBEŃCA Agata Elżbieta | 156 |
16 | LABOCHA Eliza Maria | 223 |
17 | KMITA Tomasz Adam | 265 |
18 | DĄBROWA Stanisław | 1 697 |
Razem | 16 263 |
Szczegółowe wyniki opublikujemy wkrótce.
[vc_facebook]