Właśnie spłynęły wyniki z 48 na 48 obwodowych komisji wyborczych (100%) w Jaworznie (Okręg 32).

Wyniki komitetów przedstawiają się następująco:

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 688
40,72%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 13 817
31,81%
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 6 220
14,32%
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 3 065
7,06%
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 646
6,09%
Razem 43 436
100%

Kandydaci:

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 MALIK Ewa Danuta 46 773
2 ANDZEL Waldemar Franciszek 21 723
3 WARWAS Robert Piotr 20 354
4 NOWICKA Danuta Czesława 7 574
5 MATERLA Maria 6 414
6 KOZIK Marcin Henryk 6 851
7 ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta 1 197
8 PIĄTEK Zbigniew Józef 1 628
9 SZYDLIK Bożena Grażyna 1 295
10 WILK Kazimierz Czesław 1 004
11 WARDENGA Lena Marzena 581
12 DERELA Maciej Daniel 1 227
13 CIEŚLIK Beata Elżbieta 1 314
14 SZOPA Paweł Ludwik 2 046
15 TRAWCZYŃSKA Ewa Irena 772
16 GŁĄB Zenon Zygmunt 831
17 CURYŁO Łukasz 2 969
Razem 124 553

KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SAŁUGA Wojciech Paweł 18 738
2 DOLNIAK Barbara 39 656
3 BOCHENEK Mateusz Andrzej 15 421
4 NEMŚ Anna Ewa 12 749
5 WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald 3 335
6 ŁAPAJ Bożena Irena 960
7 KLIMEK Maciej Artur 1 020
8 KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława 402
9 ZAPART Marcin Jakub 643
10 SZCZEPANEK Paweł 520
11 MILEJ Ryszard Tadeusz 100
12 SOCHACKI Jarosław Jacek 606
13 SOLIPIWKO Renata Janina 1 310
14 SKOTALCZYK Ewa Barbara 572
15 JANECZEK Marcin Bernard 270
16 OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata 446
17 LIEGMANN Elżbieta Joanna 216
18 MOĆKO Jolanta Izabela 2 535
Razem 99 499

SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CZARZASTY Włodzimierz 31 244
2 ADAMCZYK Rafał Jan 12 148
3 ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia 2 937
4 NITWINKO Wojciech Marcin 4 964
5 LITEWKA Łukasz Karol 11 733
6 KOT Magdalena Monika 2 686
7 CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał 671
8 DZIUBKA Marta 1 243
9 KUŹNICKI Adrian Paweł 679
10 PÓŁTORAK Ewa Katarzyna 698
11 ŁUBEK Małgorzata 428
12 GŁADKOWSKI Marcin Rafał 272
13 FILIK Anna Ewa 443
14 GRANAT Aleksandra Maria 479
15 ŁUKASIK Damian Leszek 712
16 CZAJER Urszula 529
17 CIASTOŃ Łukasz Rafał 1 600
Razem 73 466

KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 JANOSKA Jerzy Jan 11 421
2 KOLCZYK Marcin Czesław 1 615
3 SIKORA Waldemar 839
4 OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard 473
5 JAKÓBIK Artur Karol 1 275
6 KLARCZYŃSKA Olga Kinga 834
7 KRZYŻAK Monika Mirella 568
8 KOCLĘGA Jagoda Magda 477
9 CYGAN Renata Aleksandra 559
10 MIZDRA Ryszard Zbigniew 300
11 GRABOWSKI Wojciech Andrzej 741
12 SURMIK Dominika Agnieszka 311
13 CIEŚLIK Robert Paweł 465
14 DĄBROWSKA Małgorzata Halina 406
15 LOREK Magdalena Ilona 354
16 GOREL Ewelina Magdalena 68
17 OSIAL Sylwia 273
18 PAŁKA Krzysztof Adam 671
Razem

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CHROBAK Barbara Stanisława 5 496
2 MARKOWSKI Krzysztof 1 324
3 CIOŁCZYK Janusz Kazimierz 1 629
4 PEROŃ Krzysztof Edward 1 212
5 BOSAK Jan 736
6 SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga 309
7 DUDA Andrzej Marek 701
8 DRATWA Paweł 240
9 BORÓWKA Stanisław Antoni 304
10 GÓRALCZYK Marcin Grzegorz 572
11 KAŁUŻA Anna Grażyna 601
12 PARADZIŃSKA Ewa Bogusława 164
13 JANIK Ewa Barbara 467
14 DOBROWOLSKI Cezary Adam 167
15 BEBEŃCA Agata Elżbieta 156
16 LABOCHA Eliza Maria 223
17 KMITA Tomasz Adam 265
18 DĄBROWA Stanisław 1 697
Razem 16 263

Szczegółowe wyniki opublikujemy wkrótce.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki