Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 32. Poniżej publikujemy wszystkich kandatów, którzy znaleźli się na listach wyborczych.

REKLAMA

Głosować można do godziny 21:00.

Publikujemy pełne listy kandydatów na posłów i senatorów.

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania
1 CHROBAK Barbara Stanisława Sosnowiec
2 MARKOWSKI Krzysztof Dąbrowa Górnicza
3 CIOŁCZYK Janusz Kazimierz Jaworzno
4 PEROŃ Krzysztof Edward Zawiercie
5 BOSAK Jan Sosnowiec
6 SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga Sosnowiec
7 DUDA Andrzej Marek Wojkowice
8 DRATWA Paweł Zawiercie
9 BORÓWKA Stanisław Antoni Poręba
10 GÓRALCZYK Marcin Grzegorz Sosnowiec
11 KAŁUŻA Anna Grażyna Jaworzno
12 PARADZIŃSKA Ewa Bogusława Dąbrowa Górnicza
13 JANIK Ewa Barbara Sosnowiec
14 DOBROWOLSKI Cezary Adam Czeladź
15 BEBEŃCA Agata Elżbieta Wojkowice
16 LABOCHA Eliza Maria Góra Włodowska
17 KMITA Tomasz Adam Będzin
18 DĄBROWA Stanisław Pilica
Lista numer 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania
1 MALIK Ewa Danuta Sosnowiec
2 ANDZEL Waldemar Franciszek Rogoźnik
3 WARWAS Robert Piotr Dąbrowa Górnicza
4 NOWICKA Danuta Czesława Zawiercie
5 MATERLA Maria Jaworzno
6 KOZIK Marcin Henryk Jaworzno
7 ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta Sosnowiec
8 PIĄTEK Zbigniew Józef Dąbrowa Górnicza
9 SZYDLIK Bożena Grażyna Włodowice
10 WILK Kazimierz Czesław Sosnowiec
11 WARDENGA Lena Marzena Czeladź
12 DERELA Maciej Daniel Żarnowiec
13 CIEŚLIK Beata Elżbieta Dąbrowa Górnicza
14 SZOPA Paweł Ludwik Sosnowiec
15 TRAWCZYŃSKA Ewa Irena Sławków
16 GŁĄB Zenon Zygmunt Rokitno Szlacheckie
17 CURYŁO Łukasz Jaworzno
Lista numer 3 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania
1 CZARZASTY Włodzimierz Warszawa
2 ADAMCZYK Rafał Jan Będzin
3 ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia Bielsko-Biała
4 NITWINKO Wojciech Marcin Sosnowiec
5 LITEWKA Łukasz Karol Sosnowiec
6 KOT Magdalena Monika Żarnowiec
7 CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał Jaworzno
8 DZIUBKA Marta Dąbrowa Górnicza
9 KUŹNICKI Adrian Paweł Zawiercie
10 PÓŁTORAK Ewa Katarzyna Sosnowiec
11 ŁUBEK Małgorzata Dąbrowa Górnicza
12 GŁADKOWSKI Marcin Rafał Dąbrowa Górnicza
13 FILIK Anna Ewa Czeladź
14 GRANAT Aleksandra Maria Sosnowiec
15 ŁUKASIK Damian Leszek Łazy
16 CZAJER Urszula Będzin
17 CIASTOŃ Łukasz Rafał Dąbrowa Górnicza
Lista numer 4 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania
1 JANOSKA Jerzy Jan Fugasówka
2 KOLCZYK Marcin Czesław Sławków
3 SIKORA Waldemar Będzin
4 OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard Będzin
5 JAKÓBIK Artur Karol Jaworzno
6 KLARCZYŃSKA Olga Kinga Żarnowiec
7 KRZYŻAK Monika Mirella Piekary Śląskie
8 KOCLĘGA Jagoda Magda Zawiercie
9 CYGAN Renata Aleksandra Sosnowiec
10 MIZDRA Ryszard Zbigniew Jaworzno
11 GRABOWSKI Wojciech Andrzej Sosnowiec
12 SURMIK Dominika Agnieszka Dąbrowa Górnicza
13 CIEŚLIK Robert Paweł Będzin
14 DĄBROWSKA Małgorzata Halina Dąbrowa Górnicza
15 LOREK Magdalena Ilona Sławków
16 GOREL Ewelina Magdalena Bytom
17 OSIAL Sylwia Zawiercie
18 PAŁKA Krzysztof Adam Zawiercie
Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania
1 SAŁUGA Wojciech Paweł Jaworzno
2 DOLNIAK Barbara Będzin
3 BOCHENEK Mateusz Andrzej Sosnowiec
4 NEMŚ Anna Ewa Zawiercie
5 WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald Dąbrowa Górnicza
6 ŁAPAJ Bożena Irena Będzin
7 KLIMEK Maciej Artur Wojkowice
8 KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława Goląsza Górna
9 ZAPART Marcin Jakub Jaworzno
10 SZCZEPANEK Paweł Sosnowiec
11 MILEJ Ryszard Tadeusz Dąbrowa Górnicza
12 SOCHACKI Jarosław Jacek Zawiercie
13 SOLIPIWKO Renata Janina Dąbrowa Górnicza
14 SKOTALCZYK Ewa Barbara Dąbrowa Górnicza
15 JANECZEK Marcin Bernard Poręba
16 OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata Będzin
17 LIEGMANN Elżbieta Joanna Sosnowiec
18 MOĆKO Jolanta Izabela Czeladź

 

Kandydaci do Seantu:

obszary miast na prawach powiatu: Jaworzno, Sosnowiec

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Komitet
1 DUDEK Jacek Piotr prawnik Sosnowiec KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SEKUŁA Joanna dyrektor generalny Sosnowiec KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki