Treningi krav magi

REKLAMA

Krav maga to technika samoobrony, która wykorzystuje bezwarunkowe odruchy obronne człowieka. Wykorzystuje niewidzialny potencjał człowieka, zakorzeniony w nim od tysięcy lat.

 

Gdzie i jakie treningi krav magi odbywają się w Polsce?

W związku z rozpowszechnianiem się krav magi, powstają szkoły zapewniające treningi tej techniki samoobrony oraz różne kursy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Dzisiejsze treningi krav magi są prowadzone zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Ich intensywność jest dostosowana do płci i wieku osób zainteresowanych. Faktem jest to, że coraz więcej kobiet decyduje się na trening samoobrony, gdyż w dzisiejszym świecie to kobiety są najbardziej narażone na niebezpieczeństwo. 

Treningi dla kobiet są prowadzone w inny sposób niż dla mężczyzn. Chodzi tu m.in o siłę i dostosowywanie tempa treningów do wytrzymałości psychicznej. Kurs samoobrony dla kobiet w Warszawie prowadzony jest przez specjalistów w tej dziedzinie, którzy dobiorą treningi indywidualnie do Twoich predyspozycji.

Oprócz Warszawy inne miasta także proponują treningi krav magi. Chętnie odwiedzane są także szkoły w Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie. Prowadzone są także zajęcia dla dzieci, zarówno indywidualne jak i grupowe. Szereg możliwości jest szeroki, dlatego warto zainteresować się tym tematem w ramach własnego bezpieczeństwa.

Ile muszę zapłacić za treningi krav magi?

Każda szkoła ma swój cennik co do treningów krav magi. Ceny wahają się od 50 zł do 350 zł w zależności od ilości godzin treningowych oraz dodatkowych możliwości w ramach treningu.

Co wchodzi w skład cennika treningów krav magi? Po pierwsze chodzi tu o typ zajęć, czy są to zajęcia indywidualne czy grupowe. Po drugie w różnych szkołach prowadzone są zajęcia w ramach kursu, czyli krótkoterminowe zajęcia, kończące się np: egzaminem, lub zajęcia czysto sportowe, na które możesz uczęszczać tyle ile uznasz za stosowne.

Dodatkowo cennik z zajęć krav magi jest uzależniony m.in od dodatkowych możliwości np: stworzenie indywidualnie dostosowanej diety, która w połączeniu z krav magą pomoże ci np: zrzucić zbędne kilogramy. 

Czego nauczę się na zajęciach krav magi?

Po pierwsze na zajęciach krav magi nauczysz się jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Dzięki takim treningom odkryjesz niepoznane dotąd drzemiące w Tobie pokłady energii i siły.

Szkoła krav maga w Warszawie to jedna ze szkół, która posiada szereg specjalistów, znających się zarówno na sile psychicznej jak i fizycznej człowieka.

Na treningach nauczysz się jak reagować w sytuacjach zagrożenia, jakich przedmiotów możesz użyć w trakcie samoobrony oraz jakie ciosy zadać, aby skutecznie obezwładnić napastnika.

Poznasz tajniki krav magi, punkty newralgiczne w ciele człowieka, zahartujesz się fizycznie oraz psychicznie. 

Oprócz tego poznasz nowe osoby, świetnie spędzisz czas i połączysz przyjemne z pożytecznym. Dzięki wiedzy specjalistów dowiesz się, co robić kiedy nie masz możliwości ucieczki z niebezpiecznego miejsca, jak zachować się, gdy napastnik celował będzie do Ciebie niebezpiecznym przedmiotem oraz jak mu go odebrać i dzięki niemu obezwładnić go i uciec. 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki